A A A

74 GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

dodał: KZ                                                     Data dodania: 2018-12-30

74 GP 2018 r

W niedzielę 30 grudnias odbył się 74 Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym, organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "Ogólniak".  Kolejne zwycięstwo odniósł Patryk Bednarz, miejsce drugie Tomasz Słupski a trzecie Bartek Niedźwiedź .

Kolejny turniej tenisa stołowego odbędzie się 12 stycznia w Werbkowiach.Będą to Mistrzostwa Powiatu Hrubieszowskiego.    Zostaną  rozegrane w  czterech  katedoriach:                                                                                                                           - młodzik rocznik 2006 i młdsi                                                                                                                                                -  kadet rocznik  2004 i 2005                                                                                                                                                  - junior rocznik  2001-2003                                                                                                                                                     - senior dla wszystkich roczników

 

KOMUNIKAT
73 GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM
SEZON 2018/19  dn.30.12.2018 r.
Lp NAZWISKO  IMIĘ Miejscowość 74 GP
1 BEDNARZ PATRYK Werbkowice 100
2 SŁUPSKI  TOMASZ Podhorce 90
3 NIEDŹWIEDŹ  BARTŁOMIEJ Modryń 80
4 KOROL JAKUB Hrubieszów 70
5 DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 65
6 JAROSZ ŁUKASZ Werbkowice 60
7 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 55
8 DACIUK DOMINIK Hrubieszów 50
9 MISIARZ PAWEŁ Łysa Góra 48
10 KRUSIEWICZ ERNEST Peresołowice 46
11 NIEDŹWIEDŹ  BOGUSŁAW Modryń 45
12 ŚLIWŃISKI MIECZYSŁAW Hrubieszów 44
13 SIENICKI MICHAŁ Mircze 43
14 NIEDŹWIEDŹ  MACIEJ Modryń 42

 

KOMUNIKAT -  RANKING
RGRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM
SEZON 2018/19
Lp NAZWISKO  IMIĘ Miejscowość 1 2 3 4 RAZEM
1 NIEDŹWIEDŹ  BARTŁOMIEJ Modryń 90 90 100 80 360
2 DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 70 80 90 65 305
3 DACIUK DOMINIK Hrubieszów 48 60 80 50 238
4 BEDNARZ PATRYK Werbkowice 100 0 0 100 200
5 KRUSIEWICZ ERNEST Peresołowice 46 46 60 46 198
6 ŚLIWŃISKI MIECZYSŁAW Hrubieszów 43 44 65 44 196
7 NIEDŹWIEDŹ  BOGUSŁAW Modryń 44 42 55 45 186
8 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 0 50 70 55 175
9 NIEDŹWIEDŹ  MACIEJ Modryń 42 40 46 42 170
10 SŁUPSKI  TOMASZ Podhorce 80 0 0 90 170
11 RESZEL DANIEL Stróża 55 100 0 0 155
12 SIENICKI MICHAŁ Mircze 0 55 50 43 148
13 KOROL JAKUB Hrubieszów 60 0 0 70 130
14 JASIŃSKI MICHAŁ Piaski 50 65 0 0 115
15 MIĘCZAK GRZEGORZ Mieniany 45 0 48 0 93
16 RAFALSKI  PIOTR Werbkowice 0 70 0 0 70
17 WYSKIEL PATRYK Podhorce 65 0 0 0 65
18 JAROSZ ŁUKASZ Werbkowice 0 0 0 60 60
19 KRUK ANDRZEJ Zamość 0 48 0 0 48
20 MISIARZ PAWEŁ Łysa Góra 0 0 0 48 48
21 BANASZEK IGOR Hrubieszów 0 45 0 0 45
22 MAJDAŃSKI IGNACY Wysokie 0 43 0 0 43
23 KUTERA ALEKSANDRA Teptiuków 0 41 0 0 41

 

UKS Ogólniak

Krawczuk Zbigniew