A A A

76 GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

Organizator:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2018 r. do maja 2019 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej  sezonu odbędzie się w niedzielę 24 lutego 2019 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2018/2019 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej - open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce - Punkty:
1.  - 100
2.  - 90
3.  - 80
4.  - 70
5.  - 65
6.  - 60
7.  - 55
8.  - 50
9.  - 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek,  przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 12 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

Partner medialny:

Portal LubieHrubie - www.lubiehrubie.pl

 

Najlepsi w 75 GP, stoją od lewej :Damian Dąbrowsk 3 miejscei, Patryk Bednarz 1 miejsce, Bartłomiej Niedźwiedź 2 miejsce

 


RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM







SEZON 2018/19


Lp NAZWISKO IMIĘ Miejscowość 1 2 3 4 5 RAZEM
1 NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ Modryń 90 90 100 80 90 450
2 DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 70 80 90 65 80 385
3 DACIUK DOMINIK Hrubieszów 48 60 80 50 65 303
4 BEDNARZ PATRYK Werbkowice 100 0 0 100 100 300
5 ŚLIWŃISKI MIECZYSŁAW Hrubieszów 43 44 65 44 46 242
6 KRUSIEWICZ ERNEST Peresołowice 46 46 60 46 43 241
7 NIEDŹWIEDŹ BOGUSŁAW Modryń 44 42 55 45 44 230
8 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 0 50 70 55 55 230
9 NIEDŹWIEDŹ MACIEJ Modryń 42 40 46 42 38 208
10 SIENICKI MICHAŁ Mircze 0 55 50 43 40 188
11 SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 80 0 0 90 0 170
12 RESZEL DANIEL Stróża 55 100 0 0 0 155
13 MIĘCZAK GRZEGORZ Mieniany 45 0 48 0 41 134
14 KOROL JAKUB Hrubieszów 60 0 0 70 0 130
15 JASIŃSKI MICHAŁ Piaski 50 65 0 0 0 115
16 RAFALSKI PIOTR Werbkowice 0 70 0 0 0 70
17 SZEWCZYK JÓZEF Krasne 0 0 0 0 70 70
18 WYSKIEL PATRYK Podhorce 65 0 0 0 0 65
19 JAROSZ ŁUKASZ Werbkowice 0 0 0 60 0 60
20 GAŁAN ŁUKASZ Gozdów 0 0 0 0 60 60
21 KRÓLCKI TOMASZ Werbkowice 0 0 0 0 50 50
22 KRUK ANDRZEJ Zamość 0 48 0 0 0 48
23 MISIARZ PAWEŁ Łysa Góra 0 0 0 48 0 48
24 SMUSZ JAKUB Gozdów 0 0 0 0 48 48
25 BANASZEK IGOR Hrubieszów 0 45 0 0 0 45
26 KRUPIŃSKI ADAM Zamość 0 0 0 0 45 45
27 MAJDAŃSKI IGNACY Wysokie 0 43 0 0 0 43
28 KRÓLICKI TYMOTEUSZ Werbkowice 0 0 0 0 42 42
29 KUTERA ALEKSANDRA Teptiuków 0 41 0 0 0 41
30 PSZENICZKA MIECZYSŁAW Mchalów 0 0 0 0 39 39
31 BARCICKI MICHAŁ Wożuczyn Cukrownia 0 0 0 0 37 37

UKS Ogólniak

Krawczuk Zbigniew

 


Znalezione obrazy dla zapytania tenis stołowy