A A A

76 GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

Dodał: KZ

Data dodania: 2019-02-25

 

 

24 lutego w hali sportowej hrubieszowskiego Staszica odbyło się 76. Grand Prix w Tenisie Stołowym. Turniej wygrał Patryk Bednarz, drugie miejsce zajął Paweł Misiarz, a trzecie Damian Dąbrowski.


KOMUNIKAT


76 GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM


SEZON 2018/19 dn.24.02.2019 r.

Lp NAZWISKO IMIĘ Miejscowość 76 GP
1 BEDNARZ PATRYK Werbkowice 100
2 MISIARZ PAWEŁ Łysa Góra 90
3 DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 80
4 WYSKIEL PATRYK Podhorce 70
5 NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ Modryń 65
6 RAFALSKI PIOTR Werbkowice 60
7 KOROL JAKUB Hrubieszów 55
8 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 50
9 DACIUK DOMINIK Hrubieszów 48
10 FRYKOWSKI JACEK Czerniczyn 46
11 DĄBROWSKI KAMIL Podhorce 45
12 MIĘCZAK GRZEGORZ Mieniany 44
13 PSZENICZKA MIECZYSŁAW Mchalów 43
14 KRUSIEWICZ ERNEST Peresołowice 42
15 HRYNIAK KORDIAN Mieniany 41
16 ŚLIWŃISKI MIECZYSŁAW Hrubieszów 40
17 NIEDŹWIEDŹ BOGUSŁAW Modryń 39
18 KOSZAŁKA JAKUB Hrubieszów 38
19 KORONOWICZ SEBASTIAN Mieniany 37
20 BEDNARA DOMINIK Mieniany 36
21 NIEDŹWIEDŹ MACIEJ Modryń 35





Organizator UKS Ogólniak


Krawczuk Zbigniew

 

 

 


RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM SEZON 2018/19













Lp NAZWISKO IMIĘ Miejscowość 1 2 3 4 5 6 razem
1 NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ Modryń 90 90 100 80 90 65 515
2 DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 70 80 90 65 80 80 465
3 BEDNARZ PATRYK Werbkowice 100 0 0 100 100 100 400
4 DACIUK DOMINIK Hrubieszów 48 60 80 50 65 48 351
5 KRUSIEWICZ ERNEST Peresołowice 46 46 60 46 43 42 283
6 ŚLIWŃISKI MIECZYSŁAW Hrubieszów 43 44 65 44 46 40 282
7 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 0 50 70 55 55 50 280
8 NIEDŹWIEDŹ BOGUSŁAW Modryń 44 42 55 45 44 39 269
9 NIEDŹWIEDŹ MACIEJ Modryń 42 40 46 42 38 35 243
10 SIENICKI MICHAŁ Mircze 0 55 50 43 40 0 188
11 KOROL JAKUB Hrubieszów 60 0 0 70 0 55 185
12 MIĘCZAK GRZEGORZ Mieniany 45 0 48 0 41 44 178
13 SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 80 0 0 90 0 0 170
14 RESZEL DANIEL Stróża 55 100 0 0 0 0 155
15 MISIARZ PAWEŁ Łysa Góra 0 0 0 48 0 90 138
16 WYSKIEL PATRYK Podhorce 65 0 0 0 0 70 135
17 RAFALSKI PIOTR Werbkowice 0 70 0 0 0 60 130
18 JASIŃSKI MICHAŁ Piaski 50 65 0 0 0 0 115
19 PSZENICZKA MIECZYSŁAW Mchalów 0 0 0 0 39 43 82
20 SZEWCZYK JÓZEF Krasne 0 0 0 0 70 0 70
21 JAROSZ ŁUKASZ Werbkowice 0 0 0 60 0 0 60
22 GAŁAN ŁUKASZ Gozdów 0 0 0 0 60 0 60
23 KRÓLCKI TOMASZ Werbkowice 0 0 0 0 50 0 50
24 SMUSZ JAKUB Gozdów 0 0 0 0 48 0 48
25 KRUK ANDRZEJ Zamość 0 48 0 0 0 0 48
26 FRYKOWSKI JACEK Czerniczyn 0 0 0 0 0 46 46
27 KRUPIŃSKI ADAM Zamość 0 0 0 0 45 0 45
28 DĄBROWSKI KAMIL Podhorce 0 0 0 0 0 45 45
29 BANASZEK IGOR Hrubieszów 0 45 0 0 0 0 45
30 MAJDAŃSKI IGNACY Wysokie 0 43 0 0 0 0 43
31 KRÓLICKI TYMOTEUSZ Werbkowice 0 0 0 0 42 0 42
32 KUTERA ALEKSANDRA Teptiuków 0 41 0 0 0 0 41
33 HRYNIAK KORDIAN Mieniany 0 0 0 0 0 41 41
34 KOSZAŁKA JAKUB Hrubieszów 0 0 0 0 0 38 38
35 KORONOWICZ SEBASTIAN Mieniany 0 0 0 0 0 37 37
36 BARCICKI MICHAŁ Wożuczyn Cukrownia 0 0 0 0 37 0 37
37 BEDNARA DOMINIK Mieniany 0 0 0 0 0 36 36