A A A

77 GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

 

 

Na zdjęciu Bartłomiej Niedźwiedź, aktualnie prowadzi w rankingu Grand Prix


 

Organizator:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2018 r. do maja 2019 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej  sezonu odbędzie się w niedzielę 24 marca 2019 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2018/2019 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej - open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych (w pierwszym turnieju obowiązuje ranking z poprzedniego sezonu).

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce - Punkty:
1.  - 100
2.  - 90
3.  - 80
4.  - 70
5.  - 65
6.  - 60
7.  - 55
8.  - 50
9.  - 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział zawodnicy, którzy wystąpili w turniejach rankingowych (przewidziane są tak zwane dzikie karty, czyli zawodnicy zaproszeni przez organizatorów, nie będą oni brani pod uwagę w końcowej klasyfikacji).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek,  przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 12 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody na poszczególne  turnieje.

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali.

Partner medialny:

Portal LubieHrubie - www.lubiehrubie.pl

 


RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM








SEZON 2018/19



Lp NAZWISKO IMIĘ Miejscowość 1 2 3 4 5 6 razem
1 NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ Modryń 90 90 100 80 90 65 515
2 DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 70 80 90 65 80 80 465
3 BEDNARZ PATRYK Werbkowice 100 0 0 100 100 100 400
4 DACIUK DOMINIK Hrubieszów 48 60 80 50 65 48 351
5 KRUSIEWICZ ERNEST Peresołowice 46 46 60 46 43 42 283
6 ŚLIWŃISKI MIECZYSŁAW Hrubieszów 43 44 65 44 46 40 282
7 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 0 50 70 55 55 50 280
8 NIEDŹWIEDŹ BOGUSŁAW Modryń 44 42 55 45 44 39 269
9 NIEDŹWIEDŹ MACIEJ Modryń 42 40 46 42 38 35 243
10 SIENICKI MICHAŁ Mircze 0 55 50 43 40 0 188
11 KOROL JAKUB Hrubieszów 60 0 0 70 0 55 185
12 MIĘCZAK GRZEGORZ Mieniany 45 0 48 0 41 44 178
13 SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 80 0 0 90 0 0 170
14 RESZEL DANIEL Stróża 55 100 0 0 0 0 155
15 MISIARZ PAWEŁ Łysa Góra 0 0 0 48 0 90 138
16 WYSKIEL PATRYK Podhorce 65 0 0 0 0 70 135
17 RAFALSKI PIOTR Werbkowice 0 70 0 0 0 60 130
18 JASIŃSKI MICHAŁ Piaski 50 65 0 0 0 0 115
19 PSZENICZKA MIECZYSŁAW Mchalów 0 0 0 0 39 43 82
20 SZEWCZYK JÓZEF Krasne 0 0 0 0 70 0 70
21 JAROSZ ŁUKASZ Werbkowice 0 0 0 60 0 0 60
22 GAŁAN ŁUKASZ Gozdów 0 0 0 0 60 0 60
23 KRÓLCKI TOMASZ Werbkowice 0 0 0 0 50 0 50
24 SMUSZ JAKUB Gozdów 0 0 0 0 48 0 48
25 KRUK ANDRZEJ Zamość 0 48 0 0 0 0 48
26 FRYKOWSKI JACEK Czerniczyn 0 0 0 0 0 46 46
27 KRUPIŃSKI ADAM Zamość 0 0 0 0 45 0 45
28 DĄBROWSKI KAMIL Podhorce 0 0 0 0 0 45 45
29 BANASZEK IGOR Hrubieszów 0 45 0 0 0 0 45
30 MAJDAŃSKI IGNACY Wysokie 0 43 0 0 0 0 43
31 KRÓLICKI TYMOTEUSZ Werbkowice 0 0 0 0 42 0 42
32 KUTERA ALEKSANDRA Teptiuków 0 41 0 0 0 0 41
33 HRYNIAK KORDIAN Mieniany 0 0 0 0 0 41 41
34 KOSZAŁKA JAKUB Hrubieszów 0 0 0 0 0 38 38
35 KORONOWICZ SEBASTIAN Mieniany 0 0 0 0 0 37 37
36 BARCICKI MICHAŁ Wożuczyn Cukrownia 0 0 0 0 37 0 37
37 BEDNARA DOMINIK Mieniany 0 0 0 0 0 36 36











Organizator UKS Ogólniak








Krawczuk Zbigniew