A A A

78 GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

 

 

Najlepsi w 77 GP, stoją od lewej :Damian Dąbrowski, Bartłomiej Niedźwiedź,  Zbigniew Łubkowski

 

Organizator:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

 

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2018 r. do maja 2019 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Przedostatni turniej tego sezonu odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia 2019 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2018/2019 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej - open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych

 

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce - Punkty:
1.  - 100
2.  - 90
3.  - 80
4.  - 70
5.  - 65
6.  - 60
7.  - 55
8.  - 50
9.  - 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział wszyscy  zawodnicy ( równięż którzy dotychczas nie startowli).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 11 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody .

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz pozostali 2 zł.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie - www.lubiehrubie.pl

 

 

RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA

W TENISIE STOŁOWYM - po 7 turniejach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

Nazwisko Imię

Miejscowość

1

2

3

4

5

6

7

razem

1

Niedźwiedź Bartłomiej

Modryń

90

90

100

80

90

65

100

615

2

Dąbrowski Damian

Podhorce

70

80

90

65

80

80

90

555

3

Daciuk Dominik

Hrubieszów

48

60

80

50

65

48

70

421

4

Bednarz Patryk

Werbkowice

100

0

0

100

100

100

0

400

5

Łubkowski Zbigniew

Hrubieszów

0

50

70

55

55

50

80

360

6

Krusiewicz Ernest

Peresołowice

46

46

60

46

43

42

48

331

7

Śliwńiski Mieczysław

Hrubieszów

43

44

65

44

46

40

44

326

8

Niedźwiedź Bogusław

Modryń

44

42

55

45

44

39

43

312

9

Niedźwiedź Maciej

Modryń

42

40

46

42

38

35

40

283

10

Mięczak Grzegorz

Mieniany

45

0

48

0

41

44

55

233

11

Sienicki Michał

Mircze

0

55

50

43

40

0

0

188

12

Korol Jakub

Hrubieszów

60

0

0

70

0

55

0

185

13

Słupski Tomasz

Podhorce

80

0

0

90

0

0

0

170

14

Reszel Daniel

Stróża

55

100

0

0

0

0

0

155

15

Misiarz Paweł

Łysa Góra

0

0

0

48

0

90

0

138

16

Wyskiel Patryk

Podhorce

65

0

0

0

0

70

0

135

17

Rafalski Piotr

Werbkowice

0

70

0

0

0

60

0

130

18

Pszeniczka Mieczysław

Mchalów

0

0

0

0

39

43

41

123

19

Jasiński Michał

Piaski

50

65

0

0

0

0

0

115

20

Frykowski Jacek

Czerniczyn

0

0

0

0

0

46

65

111

21

Koronowicz Sebastian

Mieniany

0

0

0

0

0

37

50

87

22

Hryniak Kordian

Mieniany

0

0

0

0

0

41

45

86

23

Szewczyk Józef

Krasne

0

0

0

0

70

0

0

70

24

Jarosz Łukasz

Werbkowice

0

0

0

60

0

0

0

60

25

Gałan Łukasz

Gozdów

0

0

0

0

60

0

0

60

26

Dąbrowski Daniel

Podhorce

0

0

0

0

0

0

60

60

27

Królcki Tomasz

Werbkowice

0

0

0

0

50

0

0

50

28

Smusz Jakub

Gozdów

0

0

0

0

48

0

0

48

29

Kruk Andrzej

Zamość

0

48

0

0

0

0

0

48

30

Słupski Kamil

Podhorce

0

0

0

0

0

0

46

46

31

Krupiński Adam

Zamość

0

0

0

0

45

0

0

45

32

Dąbrowski Kamil

Podhorce

0

0

0

0

0

45

0

45

33

Banaszek Igor

Hrubieszów

0

45

0

0

0

0

0

45

34

Majdański Ignacy

Wysokie

0

43

0

0

0

0

0

43

35

Królicki Tymoteusz

Werbkowice

0

0

0

0

42

0

0

42

36

Gardyński Emilian

Hrubieszów

0

0

0

0

0

0

42

42

37

Kutera Aleksandra

Teptiuków

0

41

0

0

0

0

0

41

38

Koszałka Jakub

Hrubieszów

0

0

0

0

0

38

0

38

39

Barcicki Michał

Wożuczyn Cukrownia

0

0

0

0

37

0

0

37

40

Bednara Dominik

Mieniany

0

0

0

0

0

36

0

36

 

Oeganizator:

Krawczuk Zbigniew