A A A

79 GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

Najlepsi w 78 GP, stoją od lewej Paweł Misiarz, Patryk Bednarz, Bartłomiej Niedźwiedź

 

Organizator:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

 

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2018 r. do maja 2019 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Ostatni turniej tego sezonu odbędzie się w niedzielę 19 MAJA 2019 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz. 10.45).

 

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

 

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2018/2019 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej - open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

 

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

 

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych

 

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce - Punkty:
1.  - 100
2.  - 90
3.  - 80
4.  - 70
5.  - 65
6.  - 60
7.  - 55
8.  - 50
9.  - 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział wszyscy  zawodnicy ( równięż którzy dotychczas nie startowli).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

 

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 11 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

 

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów).

 

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz pozostali 2 zł.

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie - www.lubiehrubie.pl

 

 


78 GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM



SEZON 2018/19
Lp Nazwisko Imię Miejscowość 78 GP
1 Bednarz Patryk Werbkowice 100
2 Misiarz Paweł Łysa Góra 90
3 Niedźwiedź Bartłomiej Modryń 80
4 Korol Jakub Hrubieszów 70
5 Frykowski Jacek Czerniczyn 65
6 Krusiewicz Ernest Peresołowice 60
7 Daciuk Dominik Hrubieszów 55
8 Maciąg Adrian Modryń 50
9 Mięczak Grzegorz Mieniany 48
10 Koronowicz Sebastian Mieniany 46
11 Niedźwiedź Bogusław Modryń 45
12 Hryniak Kordian Mieniany 44
13 Śliwiński Mieczysław Hrubieszów 43
14 Niedźwiedź Maciej Modryń 42


















RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM










SEZON 2018/19





Lp Nazwisko Imię Miejscowość 1 2 3 4 5 6 7 8 razem
1 Niedźwiedź Bartłomiej Modryń 90 90 100 80 90 65 100 80 695
2 Dąbrowski Damian Podhorce 70 80 90 65 80 80 90 0 555
3 Bednarz Patryk Werbkowice 100 0 0 100 100 100 0 100 500
4 Daciuk Dominik Hrubieszów 48 60 80 50 65 48 70 55 476
5 Krusiewicz Ernest Peresołowice 46 46 60 46 43 42 48 60 391
6 Śliwńiski Mieczysław Hrubieszów 43 44 65 44 46 40 44 43 369
7 Łubkowski Zbigniew Hrubieszów 0 50 70 55 55 50 80 0 360
8 Niedźwiedź Bogusław Modryń 44 42 55 45 44 39 43 45 357
9 Niedźwiedź Maciej Modryń 42 40 46 42 38 35 40 42 325
10 Mięczak Grzegorz Mieniany 45 0 48 0 41 44 55 48 281
11 Korol Jakub Hrubieszów 60 0 0 70 0 55 0 70 255
12 Misiarz Paweł Łysa Góra 0 0 0 48 0 90 0 90 228
13 Sienicki Michał Mircze 0 55 50 43 40 0 0 0 188
14 Frykowski Jacek Czerniczyn 0 0 0 0 0 46 65 65 176
15 Słupski Tomasz Podhorce 80 0 0 90 0 0 0 0 170
16 Reszel Daniel Stróża 55 100 0 0 0 0 0 0 155
17 Wyskiel Patryk Podhorce 65 0 0 0 0 70 0 0 135
18 Koronowicz Sebastian Mieniany 0 0 0 0 0 37 50 46 133
19 Rafalski Piotr Werbkowice 0 70 0 0 0 60 0 0 130
20 Hryniak Kordian Mieniany 0 0 0 0 0 41 45 44 130
21 Pszeniczka Mieczysław Mchalów 0 0 0 0 39 43 41 0 123
22 Jasiński Michał Piaski 50 65 0 0 0 0 0 0 115
23 Szewczyk Józef Krasne 0 0 0 0 70 0 0 0 70
24 Jarosz Łukasz Werbkowice 0 0 0 60 0 0 0 0 60
25 Gałan Łukasz Gozdów 0 0 0 0 60 0 0 0 60
26 Dąbrowski Daniel Podhorce 0 0 0 0 0 0 60 0 60
27 Maciąg Adrian Modryń 0 0 0 0 0 0 0 50 50
28 Królicki Tymoteusz Werbkowice 0 0 0 0 50 0 0 0 50
29 Smusz Jakub Gozdów 0 0 0 0 48 0 0 0 48
30 Kruk Andrzej Zamość 0 48 0 0 0 0 0 0 48
31 Słupski Kamil Podhorce 0 0 0 0 0 0 46 0 46
32 Krupiński Adam Zamość 0 0 0 0 45 0 0 0 45
33 Dąbrowski Kamil Podhorce 0 0 0 0 0 45 0 0 45
34 Banaszek Igor Hrubieszów 0 45 0 0 0 0 0 0 45
35 Majdański Ignacy Wysokie 0 43 0 0 0 0 0 0 43
36 Królicki Tymoteusz Werbkowice 0 0 0 0 42 0 0 0 42
37 Gardyński Emilian Hrubieszów 0 0 0 0 0 0 42 0 42
38 Kutera Aleksandra Teptiuków 0 41 0 0 0 0 0 0 41
39 Koszałka Jakub Hrubieszów 0 0 0 0 0 38 0 0 38
40 Barcicki Michał Wożuczyn Cukrownia 0 0 0 0 37 0 0 0 37
41 Bednara Dominik Mieniany 0 0 0 0 0 36 0 0 36













Organizator UKS Ogólniak










Krawczuk Zbigniew