A A A

FESTIWAL TENISA STOŁOWEGO

Dodał: KZ

Data dodania: 2019-01-15

 

W ramach Festiwalu Tenisa Stołowego "Werbkowice 2019" odbył się w niedzielę LXXV Grand Prix Hrubieszowa "Gramy dla Jerzego", w ramach 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kolejne zwycięstwo odniósł Patryk Bednarz, miejsce drugie Bartek Niedźwiedź a trzecie Damian Dąbrowski .


KOMUNIKAT


75 GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM


SEZON 2018/19 dn.13.01.2019 r.





Lp NAZWISKO IMIĘ Miejscowość 75GP
1 BEDNARZ PATRYK Werbkowice 100
2 NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ Modryń 90
3 DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 80
4 SZEWCZYK JÓZEF Krasne 70
5 DACIUK DOMINIK Hrubieszów 65
6 GAŁAN ŁUKASZ Gozdów 60
7 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 55
8 KRÓLICKI TOMASZ Werbkowice 50
9 SMUSZ JAKUB Gozdów 48
10 ŚLIWŃISKI MIECZYSŁAW Hrubieszów 46
11 KRUPIŃSKI ADAM Zamość 45
12 NIEDŹWIEDŹ BOGUSŁAW Modryń 44
13 KRUSIEWICZ ERNEST Peresołowice 43
14 KRÓLICKI TYMOTEUSZ Werbkowice 42
15 MIĘCZAK GRZEGORZ Mieniany 41
16 SIENICKI MICHAŁ Mircze 40
17 PSZENICZKA MIECZYSŁAW Mchalów 39
18 NIEDŹWIEDŹ MACIEJ Modryń 38
19 BARCICKI MICHAŁ Wożuczyn Cukrownia 37


KOMUNIKAT



RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM







SEZON 2018/19


Lp NAZWISKO IMIĘ Miejscowość 1 2 3 4 5 RAZEM
1 NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ Modryń 90 90 100 80 90 450
2 DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 70 80 90 65 80 385
3 DACIUK DOMINIK Hrubieszów 48 60 80 50 65 303
4 BEDNARZ PATRYK Werbkowice 100 0 0 100 100 300
5 ŚLIWŃISKI MIECZYSŁAW Hrubieszów 43 44 65 44 46 242
6 KRUSIEWICZ ERNEST Peresołowice 46 46 60 46 43 241
7 NIEDŹWIEDŹ BOGUSŁAW Modryń 44 42 55 45 44 230
8 ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW Hrubieszów 0 50 70 55 55 230
9 NIEDŹWIEDŹ MACIEJ Modryń 42 40 46 42 38 208
10 SIENICKI MICHAŁ Mircze 0 55 50 43 40 188
11 SŁUPSKI TOMASZ Podhorce 80 0 0 90 0 170
12 RESZEL DANIEL Stróża 55 100 0 0 0 155
13 MIĘCZAK GRZEGORZ Mieniany 45 0 48 0 41 134
14 KOROL JAKUB Hrubieszów 60 0 0 70 0 130
15 JASIŃSKI MICHAŁ Piaski 50 65 0 0 0 115
16 RAFALSKI PIOTR Werbkowice 0 70 0 0 0 70
17 SZEWCZYK JÓZEF Krasne 0 0 0 0 70 70
18 WYSKIEL PATRYK Podhorce 65 0 0 0 0 65
19 JAROSZ ŁUKASZ Werbkowice 0 0 0 60 0 60
20 GAŁAN ŁUKASZ Gozdów 0 0 0 0 60 60
21 KRÓLCKI TOMASZ Werbkowice 0 0 0 0 50 50
22 KRUK ANDRZEJ Zamość 0 48 0 0 0 48
23 MISIARZ PAWEŁ Łysa Góra 0 0 0 48 0 48
24 SMUSZ JAKUB Gozdów 0 0 0 0 48 48
25 BANASZEK IGOR Hrubieszów 0 45 0 0 0 45
26 KRUPIŃSKI ADAM Zamość 0 0 0 0 45 45
27 MAJDAŃSKI IGNACY Wysokie 0 43 0 0 0 43
28 KRÓLICKI TYMOTEUSZ Werbkowice 0 0 0 0 42 42
29 KUTERA ALEKSANDRA Teptiuków 0 41 0 0 0 41
30 PSZENICZKA MIECZYSŁAW Mchalów 0 0 0 0 39 39
31 BARCICKI MICHAŁ Wożuczyn Cukrownia 0 0 0 0 37 37










Organizator UKS Ogólniak







Krawczuk Zbigniew