A A A

FINAŁ GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

Dodał: KZ

Data dodania: 2017-05-12

Uczniowski Klub Sportowy "Ogólniak" zaprasza wszystkich sympatyków na ostatni w tej edycji turniej Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym oraz Mini Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym. Turnieje odbędą się w niedzielę 14 maja 2017 roku. Zawody rozegrane zostaną w hali Zespołu Szkół Nr 2.

 

61. GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

4. MINI GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2016 r. do maja 2017 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Kolejny turniej nowego sezonu odbędzie się w niedzielę 14 maja 2017 r.,                                                             początek gier o godz. 11.00

Początek gier Mini Grand Prix  o godz. 10.00.

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2016/2017 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej - open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych.

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce - Punkty:
1.  - 100
2.  - 90
3.  - 80
4.  - 70
5.  - 65
6.  - 60
7.  - 55
8.  - 50
9.  - 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego..

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 11 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji.

Wpisowe:

Wpisowe do turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz 2 zł. pozostali. Mini Grand Prix bez opłat.

Partner medialny:

Portal LubieHrubie - www.lubiehrubie.pl

 

RANKING MINI GRAND PRIX HRUBIESZOWA

W TENISIE STOŁOWM

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

Szkoła

I GP

II GP

III GP

razem

1

SZALA FILIP

SP  1

100

100

100

300

2

MIĘCZAK MATEUSZ

SP  1

80

80

90

250

3

KOPERA JAKUB

SP 1

90

90

0

180

4

FLIS TOMASZ

SP 1

0

60

80

140

5

ZAJĄC TOMASZ

SP  1

70

70

0

140

6

SKOCZYLAS TOMASZ

SP  1

46

65

0

111

7

KARKUSZEWSKI PAWEŁ

SP  1

65

0

0

65

8

OPSZYŃSKA MARTYNA

SP  1

60

0

0

60

9

WILKOS MAJA

SP  1

55

0

0

55

10

PILUŚ JAKUB

SP Mircze

0

55

0

55

11

KOSZAŁKA JAKUB

SP  1

50

0

0

50

12

NOWAK BORYS

SP  1

48

0

0

48

13

PADKOWSKI FILIP

SP 3

44

0

0

44

 

RANKING   GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

SEZON 2016/17

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

Miejscowość

1

2

3

4

5

6

7

8

Razem

1

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

90

80

80

80

0

90

90

90

600

2

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

90

100

90

0

100

0

100

580

3

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

50

70

55

43

70

65

55

80

488

4

ŁUBKOWSKI  ZBIGNIEW

Hrubieszów

60

50

65

60

48

70

70

65

488

5

CZURYŁOWICZ TOMASZ

Hrubieszów

80

100

0

100

100

80

0

0

460

6

NIEDŹWIEDŹ  BARTŁOMIEJ

Modryń

43

39

48

45

60

55

65

48

403

7

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

0

0

50

55

90

48

100

60

403

8

KOROL JAKUB

Hrubieszów

44

37

41

42

55

46

50

42

357

9

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

46

44

37

41

41

50

45

46

350

10

MACIĄG ADRIAN

Modryń

39

38

39

40

45

41

44

44

330

11

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

0

41

35

39

46

44

60

45

310

12

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

0

0

80

65

0

60

80

0

285

13

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

70

55

70

0

65

0

0

0

260

14

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

65

65

60

48

0

0

0

0

238

15

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

41

34

33

36

0

43

38

0

225

16

SMUSZ JAKUB

Gozdów

0

0

46

46

0

45

48

39

224

17

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

45

45

44

44

43

0

0

0

221

18

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

0

48

43

38

0

42

0

45

216

19

GOCH KRZYSZTOF

Zamość

55

0

0

70

80

0

0

0

205

20

MYDLAK  RENATA

Jarosławiec

0

0

32

32

36

36

34

35

205

21

NIEWIADOMSKA  JULITA

Jarosławiec

0

0

31

31

33

35

33

34

197

22

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

38

40

0

0

42

0

0

40

160

23

KRUSIEWICZ ERNEST

Hrubieszów

0

0

0

0

39

39

42

33

153

24

KARPIUK KAMIL

Gozdów

0

46

45

50

0

0

0

0

141

25

SZALA FILIP

Hrubieszów

0

0

0

0

37

37

35

31

140

26

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

36

32

29

30

0

0

0

0

127

27

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

0

0

0

0

44

0

0

70

114

28

STARYKIEWICZ TADEUSZ

Białopole

0

36

36

0

0

40

0

0

112

29

ROMAŃSKI MACIEJ

Werbkowice

0

30

40

33

0

0

0

0

103

30

OPSZYŃSKI MACIEJ

Hrubieszów

35

33

0

0

34

0

0

0

102

31

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

48

0

0

0

0

0

0

50

98

32

KRUK ANDRZEJ

Zamość

0

0

0

0

0

0

43

43

86

33

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

0

42

42

0

0

0

0

0

84

34

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

0

0

0

0

0

0

36

41

77

35

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

0

0

0

0

0

0

39

36

75

36

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

0

0

38

35

0

0

0

0

73

37

ŚLUSARZ ESTERA

Werbkowice

0

35

0

0

0

38

0

0

73

38

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

0

31

0

0

40

0

0

0

71

39

KUCZYŃSKI KAROL

Hrubieszów

42

27

0

0

0

0

0

0

69

40

JASINA PAULA

Brodzica

0

0

34

34

0

0

0

0

68

41

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

0

60

0

0

0

0

0

0

60

42

KOZAK PRZEMYSŁAW

Konopne

0

0

0

0

50

0

0

0

50

43

RÓŻYCKI MATEUSZ

Zamość

0

0

0

0

0

0

46

0

46

44

ŚWIST JAN

Zamość

0

43

0

0

0

0

0

0

43

45

BASARA KACPPER

Zamość

0

0

0

0

0

0

41

0

41

46

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

40

0

0

0

0

0

0

0

40

47

NOGACZ PATRYK

Zamość

0

0

0

0

0

0

40

0

40

48

RODZIEWICZ KACPER

Brodzica

0

0

0

0

38

0

0

0

38

49

WRÓBEL

Zamość

0

0

0

0

0

0

0

38

38

50

DACIUK  BRAJAN

Hrubieszów

37

0

0

0

0

0

0

0

37

51

KNYSZ RAFAŁ

Werbkowice

0

0

0

37

0

0

0

0

37

52

PILUŚ ANDRZEJ

Mircze

0

0

0

0

0

0

37

0

37

53

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

0

0

0

0

0

0

0

37

37

54

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

0

0

0

0

35

0

0

0

35

55

PRZEWORSKI JAKUB

Hrubieszów

34

0

0

0

0

0

0

0

34

56

DUSZCZENKO DOMINIK

Hrubieszów

33

0

0

0

0

0

0

0

33

57

DUSZCZENKO  SZYMON

Hrubieszów

32

0

0

0

0

0

0

0

32

58

KOSZAŁKA JAKUB

Hrubieszów

0

0

0

0

32

0

0

0

32

59

PSZENICZKA MIECZYSŁAW

Michalów

0

0

0

0

0

0

0

32

32

60

OPSZYŃSKA MARTYNA

Hrubieszów

0

0

0

0

31

0

0

0

31

61

ŻAROFFE  MICHAŁ

Hrubieszów

0

0

30

0

0

0

0

0

30

62

KOSIBA URSZULA

Michalów

0

0

0

0

0

0

0

30

30

63

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

0

29

0

0

0

0

0

0

29

64

GARDYŃSKI EMILIAN

Teptiuków

0

28

0

0

0

0

0

0

28

65

KARKUSZEWSKI PAWEŁ

Hrubieszów

0

26

0

0

0

0

0

0

26

 

Organizator - UKS Ogólniak

Krawczuk Zbigniew

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: