A A A

Gala Sportu Szkolnego 2017

Gala Sportu Szkolnego 2017

W tym roku Chełm był gospodarzem Gali Sportu Szkolnego 2017. Podczas uroczystości podsumowano współzawodnictwo sportowe szkół z naszego województwa za rok szkolny 2016/2017

W piątek, 10 listopada w Zespole Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im. Generała Andersa odbyło się uroczyste podsumowanie Lubelskiego Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za  rok szkolny 2016/2017.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele szkół z województwa lubelskiego oraz zaproszeni goście. W sali gimnastycznej zebrało się łącznie około 150 osób. Podczas podsumowania wręczono puchary dla czołowych szkół oraz dyplomy dla wyróżniających się nauczycieli.

W przerwach swoje umiejętności sportowe pokazali uczniowie ZSEiM.

 

Tegoroczne wyniki przedstawiają się następująco:

Szkoły podstawowe - "Igrzyska Młodzieży Szkolnej"
1. Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku
2. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Grzegorza Piramowicza w Łukowie
3. Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego w Janowie Lubelskim
4. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim
5. Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Marii Konopnickiej w Chełmie
6. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelski
7. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
8. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie
9. Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu
10. Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łukowie

Szkoły gimnazjalne- "Gimnazjada"
1. Gimnazjum Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Tomaszowie Lubelskim
2. Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku
3. Gimnazjum Nr 6 im. Sybiraków w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Chełmie
4. Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Kraśniku
5. Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku
6. Publiczne Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach
7. Gimnazjum Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim
8. Gimnazjum Nr 6 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej
9. Gimnazjum nr 8 z oddziałami sportowymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Chełmie
10. Gimnazjum Nr 3 im. Noblistów Polskich w Zespole Szkół nr 2 w Świdniku

Szkoły ponadgimnazjalne- "Licealiada"
1. Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Władysława Andersa w Chełmie
2. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Józefa Dechnika w Biłgoraju
3. I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
4. IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej
5. I Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół Nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie
6. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawi
7. V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie
8. Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
9. Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Staszica Zespołu Szkół Nr 2 w Hrubieszowie
10. Zespół Szkół Nr 3 w Kraśniku
--------
W Gali Sporu Szkolnego uczestniczyli nauczyciele wychowania fizycznego z Hrubieszowa
Barbara Cygan, Andrzej Chwedczuk oraz Zbigniew Krawczuk.