A A A

GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM - FINAŁ

Dodał: KZ

Data dodania: 2018-05-01

Na zdjęciu pierwszy turniej  GRAND PRIX - listopad 2010 r. - zwycężył Adrian Polikowski,                                        drugi  Marian Cisło, trzeci Tomasz Słupski

 

Uczniowski Klub Sportowy "Ogólniak" zaprasza wszystkich sympatyków na ostatni w sezonie 2017/018  turniej Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym, który odbędzie się w niedzielę 13 maja 2018 roku. Tradycyjnie zawody rozegrane zostaną w hali Zespołu Szkół Nr 2 (Staszic) już po raz siedemdziesiąty.Turniej jest wkomponowany w obchody  "Jubileuszu 100-lecia szkoły" który odbędzie się w czerwcu.

 

KOMUNIKAT

70. GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

Organizatorzy:

Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” Hrubieszów

Termin:

Grand Prix Hrubieszowa w tenisie stołowym to cykl dziewięciu imprez (ośmiu eliminacyjnych turniejów rankingowych + turniej finałowy). Zawody są rozgrywane od września 2017 r. do maja 2018 r. z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc.

Ostatni turniej tego sezonu odbędzie się w niedzielę 13 maja 2018 r., początek gier o godz. 11.00 (losowanie godz.

Cel:

Popularyzacja tenisa stołowego oraz integracja środowiska tenisa stołowego.

Uczestnictwo:

Grand Prix w sezonie 2017/2018 rozgrywany jest w jednej kategorii otwartej - open (dla wszystkich uczestników bez względu na wiek).

Miejsce:

Zespół Szkół nr 2 w Hrubieszowie ul. 3 Maja 1

System rozgrywek:

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W każdym turnieju gramy o wszystkie miejsca (każdy zawodnik rozegra minimum cztery gry). Rozstawianie zawodników w turniejach według zdobytych punktów rankingowych

Punktacja turniejów rankingowych:

M-ce - Punkty:
1.  - 100
2.  - 90
3.  - 80
4.  - 70
5.  - 65
6.  - 60
7.  - 55
8.  - 50
9.  - 48
10.- 46
itd do miejsca 50 > 1

Punkty zdobyte w turnieju finałowym mnoży się x 2.

W turnieju finałowym mogą wziąć udział wszyscy  zawodnicy ( równięż którzy dotychczas nie startowli).

Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty, z jakimi zawodnicy przystąpią do turnieju finałowego + punkty z turnieju finałowego.

W przypadku takiej samej ilości punktów w klasyfikacji, liczy się suma wyższych miejsc we wcześniejszych turniejach.

W przypadku, gdy dwóch, bądź więcej zawodników po turnieju finałowym sklasyfikowanych będzie z taką samą ilością punktów, o kolejności końcowej decyduje pozycja w turnieju finałowym.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są w miejscu rozgrywek, na godzinę przed turniejem. Zgłoszenia przyjmowane będą również pod adresem mailowym: krawczukz@o2.pl lub telefonem 695 731 658.

Sprzęt:

Turnieje rozgrywane są na 12 profesjonalnych stołach  firmy Tibhar. Obowiązuje strój sportowy.

Nagrody:

Organizatorzy przewidują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników końcowej klasyfikacji. Pula nagród zostanie określona oficjalnie przed turniejem finałowym (uzależniona od pozyskania środków finansowych od sponsorów). Poszukujemy sponsorów, którzy ufundują nagrody .

Wpisowe:

Wpisowe do każdego turnieju wynosi 5 zł. od osoby dorosłej, 3 zł. uczniowie szkół średnich oraz  pozostali 2 zł. .

Partner medialny:

Portal LubieHrubie - www.lubiehrubie.pl

 


RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

SEZON 2017/18 - po ośmiu turniejach

Lp

NAZWISKO IMIĘ

1

2

3

4

5

6

7

8

RAZEM

1

NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ

45

100

65

60

65

48

80

90

553

2

DĄBROWSKI DAMIAN

70

90

70

48

60

80

48

55

521

3

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

60

80

80

50

80

55

50

65

520

4

SULIKOWSKI MARIUSZ

41

0

100

80

90

65

0

70

446

5

DACIUK DOMINIK

38

50

50

46

50

46

55

60

395

6

KRUK ANDRZEJ

44

65

55

42

48

42

46

48

390

7

SŁUPSKI TOMASZ

90

0

0

0

0

100

90

100

380

8

MACIĄG ADRIAN

40

70

46

39

43

44

39

42

363

9

JARZYŃSKI MAREK

80

0

90

44

100

0

0

0

314

10

NIEDŹWIEDŹ BOGUSŁAW

32

42

40

33

42

34

40

44

307

11

BEDNARZ PATRYK

100

0

0

100

0

0

100

0

300

12

FRYKOWSKI JACEK

35

55

60

45

0

45

45

0

285

13

SZALA FILIP

36

45

0

0

0

50

60

50

241

14

KRUPIŃSKI ADAM

39

0

48

43

55

41

0

0

226

15

MISIARZ PAWEŁ

50

0

0

0

0

90

65

0

205

16

SZALA SŁAWOMIR

29

41

0

0

0

40

31

46

187

17

MALINOWSKI PAWEŁ

46

70

0

0

70

0

0

0

186

18

NIEDŹWIEDŹ MACIEJ

0

0

39

30

37

24

17

39

186

19

KOROL JAKUB

42

0

0

0

0

60

70

0

172

20

DĄBROWSKI DANIEL

0

43

0

40

46

0

37

0

166

21

MIĘCZAK GRZEGORZ

0

0

0

41

44

36

41

0

162

22

ŚLIWŃISKI MIECZYSŁAW

0

0

0

37

45

0

36

43

161

23

HUKOWSKI ZYGMUNT

37

0

45

34

0

39

0

0

155

24

ZAJĄC TOMASZ

0

0

44

36

40

33

0

0

153

25

RAFALSKI PIOTR

65

0

0

0

0

0

0

80

145

26

MAJDAŃSKI IGNACY

0

48

43

38

0

0

0

0

129

27

WYSKIEL PATRYK

55

0

0

70

0

0

0

0

125

28

KRUSIEWICZ ERNEST

0

44

42

0

0

35

0

0

121

29

PILUŚ ANDRZEJ

0

0

0

0

0

30

42

45

117

30

POLAK ŁUKASZ

0

0

0

55

40

0

0

0

95

31

ZAJĄC WIKTORIA

0

0

0

32

38

25

0

0

95

32

OSMAŃSKI BARTŁOMIEJ

0

0

0

0

36

29

29

0

94

39

PILUŚ JAKUB

0

0

0

0

0

32

24

38

94

40

JAROSZ ŁUKASZ

0

0

0

90

0

0

0

0

90

41

SKÓRZEWSKI ANTONI

0

46

41

0

0

0

0

0

87

42

ROSIŃSKI KACPER

0

0

0

0

41

13

32

0

86

43

GAŁAN ŁUKASZ

0

0

0

0

0

70

0

0

70

44

MISIASZEK KACPER

0

0

0

0

39

28

0

0

67

45

SZEWCZYK JÓZEF

0

0

0

65

0

0

0

0

65

46

TCHÓRZEWSKI KAMIL

0

0

0

0

0

0

20

40

60

47

KORONOWICZ SEBASTIAN

0

0

0

0

0

21

38

0

59

48

HRYNIAK KORDIAN

0

0

0

0

0

23

35

0

58

49

POKRYWKA MICHAŁ

0

0

0

0

35

18

0

0

53

50

GOCH KRZYSZTOF

48

0

0

0

0

0

0

0

48

60

KOSZAŁKA JAKUB

0

0

0

0

0

20

27

0

47

61

FLIS TOMASZ

31

0

0

0

0

14

0

0

45

62

ROT PAWEŁ

0

0

0

0

0

19

26

0

45

63

JANKOWSKI TOMASZ

0

0

0

0

0

17

28

0

45

64

JEWUŁA KONRAD

0

0

0

0

0

0

44

0

44

65

MAZUREK SZYMON

43

0

0

0

0

0

0

0

43

66

SMUSZ JAKUB

0

0

0

0

0

43

0

0

43

67

JAWORSKI ANDRZEJ

0

0

0

0

0

0

43

0

43

68

PODOLSKI ADRIAN

0

0

0

0

0

0

0

41

41

69

GRESZETA IGOR

0

0

0

0

0

38

0

0

38

70

KUCZYŃSKI KAROL

0

0

0

0

0

37

0

0

37

71

DĄBROWSKI KAMIL

0

0

0

35

0

0

0

0

35

72

KARWACKI RAFAŁ

34

0

0

0

0

0

0

0

34

73

PRZEWORSKI MICHAŁ

0

0

0

0

0

0

34

0

34

74

FLIS KRZYSZTOF

33

0

0

0

0

0

0

0

33

75

RUDKOWSKI JAKUB

0

0

0

0

0

0

33

0

33

76

KUTERA ALEKSANDRA

0

0

0

31

0

0

0

0

31

77

DŁUGOSZ KONRAD

0

0

0

0

0

31

0

0

31

78

OLIWIAK BEATA

30

0

0

0

0

0

0

0

30

79

PIECZKOWSKI OSKAR

0

0

0

0

0

0

30

0

30

80

KUDREL MARIUSZ

28

0

0

0

0

0

0

0

28

81

GROSMAN ŁUKASZ

0

0

0

0

0

27

0

0

27

82

SAGAN DAMIAN

0

0

0

0

0

26

0

0

26

83

PADKOWSKI FILIP

0

0

0

0

0

0

25

0

25

84

PRZEWORSKI JAKUB

0

0

0

0

0

0

23

0

23

85

PIECZKOWSKA OLIWIA

0

0

0

0

0

0

21

0

21

86

WALENCIK DAWID

0

0

0

0

0

0

19

0

19

87

GUBERUK ARTEN

0

0

0

0

0

0

18

0

18

88

KODENIEC KINGA

0

0

0

0

0

16

0

0

16

89

KLUCZYK JAKUB

0

0

0

0

0

15

0

0

15

90

KODENIEC KAROLINA

0

0

0

0

0

12

0

0

12

Organizator UKS Ogólniak

Krawczuk Zbigniew

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: