A A A

GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM


W niedzielę 22 października odbył się kolejny, 63 turniej Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym, organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "Ogólniak".

Turniej to kontynuacja nowego sezonu rozgrywek w ramach obchodów „Jubileuszu 100-lecia szkoły”. Udział w nim wzięło 15 pingpongistów.

Pierwsze miejsce zajął Bartłomiej Niedźwiedź, drugie miejsce Damian Dąbrowski, a trzecie Zbigniew Łubkowski. Rozegrano 39 pojedynków indywidualnych.

Kolejny turniej z cyklu Grand Prix planowany jest na 19 listopada.

 

KOMUNIKAT

 

LXIII RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

 

SEZON 2017/18

 

 

Lp

NAZWISKO IMIĘ

Miejscowość

63 GP

 

1

NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ

Modryń

100

 

2

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

90

 

3

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

Hrubieszów

80

 

4

MALINOWSKI PAWEŁ

Radom

70

 

5

MACIĄG ADRIAN

Modryń

65

 

6

KRUK ANDRZEJ

Zamość

60

 

7

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

55

 

8

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

50

 

9

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

48

 

10

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

46

 

11

SZALA FILIP

Hrubieszów

45

 

12

KRUSIEWICZ ERNEST

Hrubieszów

44

 

13

DĄBROWSKI DANIEL

Podhorce

43

 

14

NIEDŹWIEDŹ BOGUSŁAW

Modryń

42

 

15

SZALA SŁAWOMIR

Hrubieszów

41

 

 

 





 

 

RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

SEZON 2017/18

Lp

NAZWISKO IMIĘ

Miejscowość

62 GP

63 GP

RAZEM

1

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

70

90

160

2

NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ

Modryń

45

100

145

3

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

Hrubieszów

60

80

140

4

MALINOWSKI PAWEŁ

Radom

46

70

116

5

MACIĄG ADRIAN

Modryń

40

70

110

6

KRUK ANDRZEJ

Zamość

44

65

109

7

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

0

100

8

SŁUPSKI TOMASZ

Podhorce

90

0

90

9

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

35

55

90

10

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

38

50

88

11

SZALA FILIP

Hrubieszów

36

45

81

12

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

80

0

80

13

NIEDŹWIEDŹ BOGUSŁAW

Modryń

32

42

74

14

SZALA SŁAWOMIR

Hrubieszów

29

41

70

15

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

65

0

65

16

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

55

0

55

17

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

50

0

50

18

GOCH KRZYSZTOF

Zamość

48

0

48

19

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

0

48

48

20

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

0

46

46

21

KRUSIEWICZ ERNEST

Hrubieszów

0

44

44

22

MAZUREK SZYMON

Gozdów

43

0

43

23

DĄBROWSKI DANIEL

Podhorce

0

43

43

24

KOROL JAKUB

Hrubieszów

42

0

42

25

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

41

0

41

26

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

39

0

39

27

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

37

0

37

28

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

34

0

34

29

FLIS KRZYSZTOF

Hrubieszów

33

0

33

30

FLIS TOMASZ

Hrubieszów

31

0

31

31

OLIWIAK BEATA

Strzyżów

30

0

30

32

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

28

0

28

Organizator - UKS Ogólniak

Krawczuk Zbigniew

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: