A A A

LIX GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

Patryk Wyskiel zwycięzcą 59. Grand Prix w Tenisie Stołowym. Mini GP wygrał Filip Szala - FOTO

Dodał: KZ

Data dodania: 2017-03-27

W niedzielę 26 marca odbył się kolejny, 59 turniej Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym, organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "Ogólniak". Turniej rozegrany został w hali Zespołu Szkół Nr 2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udział wzięło 23 pingpongistów. Pierwsze miejsce zajął Patryk Wyskiel, drugie miejsce Tomasz Słupski, a trzecie Marek Jarzyński.

Po raz drugi rozegrano także Mini Grand Prix Hrubieszowa dla szkół podstawowych. Udział w nim wzięło 7 młodych pingpongistów. Zwyciężył Filip Szala przed Jakubem Koperą, trzecie miejsce przypadło Mateuszowi Mięczakowi (wszyscy Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie).

Rozegrano 58 pojedynków indywidualnych (grano na dwunastu profesjonalnych stołach firmy Tibhar oraz Andro).

Kolejny turnieje z cyklu Grand Prix oraz Mini Grand Prix odbędą się w kwietniu.

 

KOMUNIKAT

LIX  GRAND PRIX HRUBIESZOWA

W TENISIE STOŁOWYM

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

Miejscowość

pkt

1

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

100

2

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

90

3

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

80

4

ŁUBKOWSKI  ZBIGNIEW

Hrubieszów

70

5

NIEDŹWIEDŹ  BARTŁOMIEJ

Modryń

65

6

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

60

7

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

55

8

KOROL JAKUB

Hrubieszów

50

9

SMUSZ JAKUB

Gozdów

48

10

RÓŻYCKI MATEUSZ

Zamość

46

11

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

45

12

MACIĄG ADRIAN

Modryń

44

13

KRUK ANDRZEJ

Zamość

43

14

KRUSIEWICZ ERNEST

Hrubieszów

42

15

BASARA KACPPER

Zamość

41

16

NOGACZ PATRYK

Zamość

40

17

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

39

18

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

38

19

PILUŚ ANDRZEJ

Mircze

37

20

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

36

21

SZALA FILIP

Hrubieszów

35

22

MYDLAK  RENATA

Jarosławiec

34

23

NIEWIADOMSKA  JULITA

Jarosławiec

33

 

II MINI GRAND PRIX HRUBIESZOWA

 

W TENISIE STOŁOWM

 

 

 

 

 

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

Szkoła

Punkty

1

SZALA FILIP

SP  1

100

2

KOPERA JAKUB

SP 1

90

3

MIĘCZAK MATEUSZ

SP  1

80

4

ZAJĄC TOMASZ

SP  1

70

5

SKOCZYLAS TOMASZ

SP  1

65

6

FLIS TOMASZ

SP 1

60

7

PILUŚ JAKUB

SP Mircze

55

 

RANKING   GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

SEZON 2016/17

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

Miejscowość

1

2

3

4

5

6

7

Razem

1

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

90

80

80

80

0

90

90

510

2

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

90

100

90

0

100

0

480

3

CZURYŁOWICZ TOMASZ

Hrubieszów

80

100

0

100

100

80

0

460

4

ŁUBKOWSKI  ZBIGNIEW

Hrubieszów

60

50

65

60

48

70

70

423

5

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

50

70

55

43

70

65

55

408

6

NIEDŹWIEDŹ  BARTŁOMIEJ

Modryń

43

39

48

45

60

55

65

355

7

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

0

0

50

55

90

48

100

343

8

KOROL JAKUB

Hrubieszów

44

37

41

42

55

46

50

315

9

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

46

44

37

41

41

50

45

304

10

MACIĄG ADRIAN

Modryń

39

38

39

40

45

41

44

286

11

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

0

0

80

65

0

60

80

285

12

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

0

41

35

39

46

44

60

265

13

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

70

55

70

0

65

0

0

260

14

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

65

65

60

48

0

0

0

238

15

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

41

34

33

36

0

43

38

225

16

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

45

45

44

44

43

0

0

221

17

GOCH KRZYSZTOF

Zamość

55

0

0

70

80

0

0

205

18

SMUSZ JAKUB

Gozdów

0

0

46

46

0

45

48

185

19

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

0

48

43

38

0

42

0

171

20

MYDLAK  RENATA

Jarosławiec

0

0

32

32

36

36

34

170

21

NIEWIADOMSKA  JULITA

Jarosławiec

0

0

31

31

33

35

33

163

22

KARPIUK KAMIL

Gozdów

0

46

45

50

0

0

0

141

23

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

36

32

29

30

0

0

0

127

24

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

38

40

0

0

42

0

0

120

25

KRUSIEWICZ ERNEST

Hrubieszów

0

0

0

0

39

39

42

120

26

STARYKIEWICZ TADEUSZ

Białopole

0

36

36

0

0

40

0

112

27

SZALA FILIP

Hrubieszów

0

0

0

0

37

37

35

109

28

ROMAŃSKI MACIEJ

Werbkowice

0

30

40

33

0

0

0

103

29

OPSZYŃSKI MACIEJ

Hrubieszów

35

33

0

0

34

0

0

102

30

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

0

42

42

0

0

0

0

84

31

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

0

0

38

35

0

0

0

73

32

ŚLUSARZ ESTERA

Werbkowice

0

35

0

0

0

38

0

73

33

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

0

31

0

0

40

0

0

71

34

KUCZYŃSKI KAROL

Hrubieszów

42

27

0

0

0

0

0

69

35

JASINA PAULA

Brodzica

0

0

34

34

0

0

0

68

36

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

0

60

0

0

0

0

0

60

37

KOZAK PRZEMYSŁAW

Konopne

0

0

0

0

50

0

0

50

38

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

48

0

0

0

0

0

0

48

39

RÓŻYCKI MATEUSZ

Zamość

0

0

0

0

0

0

46

46

40

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

0

0

0

0

44

0

0

44

41

ŚWIST JAN

Zamość

0

43

0

0

0

0

0

43

42

KRUK ANDRZEJ

Zamość

0

0

0

0

0

0

43

43

43

BASARA KACPPER

Zamość

0

0

0

0

0

0

41

41

44

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

40

0

0

0

0

0

0

40

45

NOGACZ PATRYK

Zamość

0

0

0

0

0

0

40

40

46

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

0

0

0

0

0

0

39

39

47

RODZIEWICZ KACPER

Brodzica

0

0

0

0

38

0

0

38

48

DACIUK  BRAJAN

Hrubieszów

37

0

0

0

0

0

0

37

49

KNYSZ RAFAŁ

Werbkowice

0

0

0

37

0

0

0

37

50

PILUŚ ANDRZEJ

Mircze

0

0

0

0

0

0

37

37

51

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

0

0

0

0

0

0

36

36

52

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

0

0

0

0

35

0

0

35

53

PRZEWORSKI JAKUB

Hrubieszów

34

0

0

0

0

0

0

34

54

DUSZCZENKO DOMINIK

Hrubieszów

33

0

0

0

0

0

0

33

55

DUSZCZENKO  SZYMON

Hrubieszów

32

0

0

0

0

0

0

32

56

KOSZAŁKA JAKUB

Hrubieszów

0

0

0

0

32

0

0

32

57

OPSZYŃSKA MARTYNA

Hrubieszów

0

0

0

0

31

0

0

31

58

ŻAROFFE  MICHAŁ

Hrubieszów

0

0

30

0

0

0

0

30

59

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

0

29

0

0

0

0

0

29

60

GARDYŃSKI EMILIAN

Teptiuków

0

28

0

0

0

0

0

28

61

KARKUSZEWSKI PAWEŁ

Hrubieszów

0

26

0

0

0

0

0

26

 

MINI GRAND PRIX HRUBIESZOWA

W TENISIE STOŁOWM

 

Lp

NAZWISKO  IMIĘ

Szkoła

I GP

II GP

razem

1

SZALA FILIP

SP  1

100

100

200

2

KOPERA JAKUB

SP 1

90

90

180

3

MIĘCZAK MATEUSZ

SP  1

80

80

160

4

ZAJĄC TOMASZ

SP  1

70

70

140

5

SKOCZYLAS TOMASZ

SP  1

46

65

111

6

KARKUSZEWSKI PAWEŁ

SP  1

65

0

65

7

OPSZYŃSKA MARTYNA

SP  1

60

0

60

8

FLIS TOMASZ

SP 1

0

60

60

9

WILKOS MAJA

SP  1

55

0

55

10

PILUŚ JAKUB

SP Mircze

0

55

55

11

KOSZAŁKA JAKUB

SP  1

50

0

50

12

NOWAK BORYS

SP  1

48

0

48

13

PADKOWSKI FILIP

SP 3

44

0

44

 

Organizator: UKS  OGÓLNIAK

KRAWCZUK ZBIGNIEW

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają:


GALERIA: