A A A

LX GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

Patryk Bednarz zwycięzcą 60. Grand Prix w Tenisie Stołowym

Dodał: KZ

Data dodania: 2017-04-26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W niedzielę 25 kwietnia odbył się kolejny, 60 turniej Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym, organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "Ogólniak". Turniej rozegrany zostałw hali Zespołu Szkół Nr 2.

Udział wzięło 26 pingpongistów. Pierwsze miejsce zajął Patryk Bednarz drugie miejsce Tomasz Słupski, a trzecie Andrzej Pachla

Po raz kolejny rozegrano także Mini Grand Prix Hrubieszowa dla szkół podstawowych. Zwyciężył Filip Szala przed Mateuszem Mięczakiem, trzecie miejsce przypadło Tomaszowi Flisowi (wszyscy Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie).

Rozegrano 71 pojedynków indywidualnych (grano na dwunastu profesjonalnych stołach firmy Tibhar oraz Andro).

Kolejny turnieje z cyklu Grand Prix oraz Mini Grand Prix odbędą się w 14 maja. ( ostatni finałowy turniej sezonu 2016/17 )

KOMUNIKAT

LX GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

Lp

NAZWISKO IMIĘ

LX GP

1

BEDNARZ PATRYK

100

2

SŁUPSKI TOMASZ

90

3

PACHLA ANDRZEJ

80

4

DĄBROWSKI DAMIAN

70

5

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

65

6

WYSKIEL PATRYK

60

7

MISIARZ PAWEŁ

55

8

RAFALSKI PIOTR

50

9

NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ

48

10

DACIUK DOMINIK

46

11

FRYKOWSKI JACEK

45

12

MACIĄG ADRIAN

44

13

KRUK ANDRZEJ

43

14

KOROL JAKUB

42

15

MAJDAŃSKI IGNACY

41

16

KARWACKI RAFAŁ

40

17

SMUSZ JAKUB

39

18

WRÓBEL

38

19

HUKOWSKI ZYGMUNT

37

20

SKÓRZEWSKI ANTONI

36

21

MYDLAK RENATA

35

22

NIEWIADOMSKA JULITA

34

23

KRUSIEWICZ ERNEST

33

24

PSZENICZKA MIECZYSŁAW

32

25

SZALA FILIP

31

26

KOSIBA URSZULA

30

 

RANKING MINI GRAND PRIX HRUBIESZOWA

W TENISIE STOŁOWM

Lp

NAZWISKO IMIĘ

Szkoła

I GP

II GP

III GP

razem

1

SZALA FILIP

SP 1

100

100

100

300

2

MIĘCZAK MATEUSZ

SP 1

80

80

90

250

3

KOPERA JAKUB

SP 1

90

90

0

180

4

FLIS TOMASZ

SP 1

0

60

80

140

5

ZAJĄC TOMASZ

SP 1

70

70

0

140

6

SKOCZYLAS TOMASZ

SP 1

46

65

0

111

7

KARKUSZEWSKI PAWEŁ

SP 1

65

0

0

65

8

OPSZYŃSKA MARTYNA

SP 1

60

0

0

60

9

WILKOS MAJA

SP 1

55

0

0

55

10

PILUŚ JAKUB

SP Mircze

0

55

0

55

11

KOSZAŁKA JAKUB

SP 1

50

0

0

50

12

NOWAK BORYS

SP 1

48

0

0

48

13

PADKOWSKI FILIP

SP 3

44

0

0

44

 

 

KOMUNIKAT

RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

SEZON 2016/17

Lp

NAZWISKO IMIĘ

Miejscowość

1

2

3

4

5

6

7

8

Razem

1

SŁUPSKI TOMASZ

Podhorce

90

80

80

80

0

90

90

90

600

2

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

90

100

90

0

100

0

100

580

3

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

50

70

55

43

70

65

55

80

488

4

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

Hrubieszów

60

50

65

60

48

70

70

65

488

5

CZURYŁOWICZ TOMASZ

Hrubieszów

80

100

0

100

100

80

0

0

460

6

NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ

Modryń

43

39

48

45

60

55

65

48

403

7

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

0

0

50

55

90

48

100

60

403

8

KOROL JAKUB

Hrubieszów

44

37

41

42

55

46

50

42

357

9

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

46

44

37

41

41

50

45

46

350

10

MACIĄG ADRIAN

Modryń

39

38

39

40

45

41

44

44

330

11

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

0

41

35

39

46

44

60

45

310

12

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

0

0

80

65

0

60

80

0

285

13

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

70

55

70

0

65

0

0

0

260

14

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

65

65

60

48

0

0

0

0

238

15

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

41

34

33

36

0

43

38

0

225

16

SMUSZ JAKUB

Gozdów

0

0

46

46

0

45

48

39

224

17

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

45

45

44

44

43

0

0

0

221

18

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

0

48

43

38

0

42

0

45

216

19

GOCH KRZYSZTOF

Zamość

55

0

0

70

80

0

0

0

205

20

MYDLAK RENATA

Jarosławiec

0

0

32

32

36

36

34

35

205

21

NIEWIADOMSKA JULITA

Jarosławiec

0

0

31

31

33

35

33

34

197

22

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

38

40

0

0

42

0

0

40

160

23

KRUSIEWICZ ERNEST

Hrubieszów

0

0

0

0

39

39

42

33

153

24

KARPIUK KAMIL

Gozdów

0

46

45

50

0

0

0

0

141

25

SZALA FILIP

Hrubieszów

0

0

0

0

37

37

35

31

140

26

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

36

32

29

30

0

0

0

0

127

27

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

0

0

0

0

44

0

0

70

114

28

STARYKIEWICZ TADEUSZ

Białopole

0

36

36

0

0

40

0

0

112

29

ROMAŃSKI MACIEJ

Werbkowice

0

30

40

33

0

0

0

0

103

30

OPSZYŃSKI MACIEJ

Hrubieszów

35

33

0

0

34

0

0

0

102

31

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

48

0

0

0

0

0

0

50

98

32

KRUK ANDRZEJ

Zamość

0

0

0

0

0

0

43

43

86

33

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

0

42

42

0

0

0

0

0

84

34

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

0

0

0

0

0

0

36

41

77

35

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

0

0

0

0

0

0

39

36

75

36

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

0

0

38

35

0

0

0

0

73

37

ŚLUSARZ ESTERA

Werbkowice

0

35

0

0

0

38

0

0

73

38

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

0

31

0

0

40

0

0

0

71

39

KUCZYŃSKI KAROL

Hrubieszów

42

27

0

0

0

0

0

0

69

40

JASINA PAULA

Brodzica

0

0

34

34

0

0

0

0

68

41

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

0

60

0

0

0

0

0

0

60

42

KOZAK PRZEMYSŁAW

Konopne

0

0

0

0

50

0

0

0

50

43

RÓŻYCKI MATEUSZ

Zamość

0

0

0

0

0

0

46

0

46

44

ŚWIST JAN

Zamość

0

43

0

0

0

0

0

0

43

45

BASARA KACPPER

Zamość

0

0

0

0

0

0

41

0

41

46

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

40

0

0

0

0

0

0

0

40

47

NOGACZ PATRYK

Zamość

0

0

0

0

0

0

40

0

40

48

RODZIEWICZ KACPER

Brodzica

0

0

0

0

38

0

0

0

38

49

WRÓBEL

Zamość

0

0

0

0

0

0

0

38

38

50

DACIUK BRAJAN

Hrubieszów

37

0

0

0

0

0

0

0

37

51

KNYSZ RAFAŁ

Werbkowice

0

0

0

37

0

0

0

0

37

52

PILUŚ ANDRZEJ

Mircze

0

0

0

0

0

0

37

0

37

53

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

0

0

0

0

0

0

0

37

37

54

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

0

0

0

0

35

0

0

0

35

55

PRZEWORSKI JAKUB

Hrubieszów

34

0

0

0

0

0

0

0

34

56

DUSZCZENKO DOMINIK

Hrubieszów

33

0

0

0

0

0

0

0

33

57

DUSZCZENKO SZYMON

Hrubieszów

32

0

0

0

0

0

0

0

32

58

KOSZAŁKA JAKUB

Hrubieszów

0

0

0

0

32

0

0

0

32

59

PSZENICZKA MIECZYSŁAW

Michalów

0

0

0

0

0

0

0

32

32

60

OPSZYŃSKA MARTYNA

Hrubieszów

0

0

0

0

31

0

0

0

31

61

ŻAROFFE MICHAŁ

Hrubieszów

0

0

30

0

0

0

0

0

30

62

KOSIBA URSZULA

Michalów

0

0

0

0

0

0

0

30

30

63

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

0

29

0

0

0

0

0

0

29

64

GARDYŃSKI EMILIAN

Teptiuków

0

28

0

0

0

0

0

0

28

65

KARKUSZEWSKI PAWEŁ

Hrubieszów

0

26

0

0

0

0

0

0

26

 

Organizator - UKS Ogólniak

Krawczuk Zbigniew

 

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: