A A A

LXVII GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

Turniej to kontynuacja nowego sezonu rozgrywek w ramach obchodów „Jubileuszu 100- lecia szkoły”. Udział w nim wzięło 43 pingpongistów.

Pierwsze miejsce zajął Tomasz Słupski, drugie miejsce Paweł Misiarz, a trzecie Damian Dąbrowski. Rozegrano 133 pojedynki indywidualne.

Kolejny turniej z cyklu Grand Prix planowany jest na 25 marca.

 

KOMUNIKAT

67 GRAND PRIX HRUBIESZOWA  W TENISIE STOŁOWYM

Lp

NAZWISKO IMIĘ

Miejscowość

1

SŁUPSKI TOMASZ

Podhorce

100

2

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

90

3

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

80

4

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

70

5

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

65

6

KOROL JAKUB

Hrubieszów

60

7

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

Hrubieszów

55

8

SZALA FILIP

Hrubieszów

50

9

NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ

Modryń

48

10

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

46

11

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

45

12

MACIĄG ADRIAN

Modryń

44

13

SMUSZ JAKUB

Gozdów

43

14

KRUK ANDRZEJ

Zamość

42

15

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

41

16

SZALA SŁAWOMIR

Hrubieszów

40

17

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

39

18

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

38

19

KUCZYŃSKI KAROL

Hrubieszów

37

20

MIĘCZAK GRZEGORZ

Mieniany

36

21

KRUSIEWICZ ERNEST

Hrubieszów

35

22

NIEDŹWIEDŹ BOGUSŁAW

Modryń

34

23

ZAJĄC TOMASZ

Hrubieszów

33

24

PILUŚ JAKUB

Mircze

32

25

DŁUGOSZ KONRAD

Gozdów

31

26

PILUŚ ANDRZEJ

Mircze

30

27

OSMAŃSKI BARTŁOMIEJ

Hrubieszów

29

28

MISIASZEK KACPER

Hrubieszów

28

29

GROSMAN ŁUKASZ

Hrubieszów

27

30

SAGAN DAMIAN

Hrubieszów

26

31

ZAJĄC WIKTORIA

Hrubieszów

25

32

NIEDŹWIEDŹ MACIEJ

Modryń

24

33

HRYNIAK KORDIAN

Mieniany

23

34

KORONOWICZ SEBASIAN

Mieniany

21

35

KOSZAŁKA JAKUB

Hrubieszów

20

36

ROT PAWEŁ

Mołodiatycze

19

37

POKRYWKA MICHAŁ

Hrubieszów

18

38

JANKOWSKI TOMASZ

Hrubieszów

17

39

KODENIEC KINGA

Hrubieszów

16

40

KLUCZYK JAKUB

Hrubieszów

15

41

FLIS TOMASZ

Hrubieszów

14

42

ROSIŃSKI KACPER

Mołodiatycze

13

43

KODENIEC KAROLINA

Hrubieszów

12

 

 

RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

SEZON 2017/18 - po sześciu turniejach

Lp

NAZWISKO IMIĘ

Miejscowość

62 GP

63 GP

64 GP

65GP

66GP

67GP

RAZEM

1

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

70

90

70

48

60

80

418

2

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

Hrubieszów

60

80

80

50

80

55

405

3

NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ

Modryń

45

100

65

60

65

48

383

4

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

41

0

100

80

90

65

376

5

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

80

0

90

44

100

0

314

6

KRUK ANDRZEJ

Zamość

44

65

55

42

48

42

296

7

MACIĄG ADRIAN

Modryń

40

70

46

39

43

44

282

8

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

38

50

50

46

50

46

280

9

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

35

55

60

45

0

45

240

10

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

39

0

48

43

55

41

226

11

NIEDŹWIEDŹ BOGUSŁAW

Modryń

32

42

40

33

42

34

223

12

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

0

0

100

0

0

200

13

SŁUPSKI TOMASZ

Podhorce

90

0

0

0

0

100

190

14

MALINOWSKI PAWEŁ

Radom

46

70

0

0

70

0

186

15

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

37

0

45

34

0

39

155

16

ZAJĄC TOMASZ

Hrubieszów

0

0

44

36

40

33

153

17

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

50

0

0

0

0

90

140

18

SZALA FILIP

Hrubieszów

36

45

0

0

0

50

131

19

NIEDŹWIEDŹ MACIEJ

Modryń

0

0

39

30

37

24

130

20

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

0

48

43

38

0

0

129

21

DĄBROWSKI DANIEL

Podhorce

0

43

0

40

46

0

129

22

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

55

0

0

70

0

0

125

23

KRUSIEWICZ ERNEST

Hrubieszów

0

44

42

0

0

35

121

24

MIĘCZAK GRZEGORZ

Mieniany

0

0

0

41

44

36

121

25

SZALA SŁAWOMIR

Hrubieszów

29

41

0

0

0

40

110

26

KOROL JAKUB

Hrubieszów

42

0

0

0

0

60

102

27

POLAK ŁUKASZ

Marysin

0

0

0

55

40

0

95

28

ZAJĄC WIKTORIA

Hrubieszów

0

0

0

32

38

25

95

29

JAROSZ ŁUKASZ

Werbkowice

0

0

0

90

0

0

90

30

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

0

0

0

0

0

90

90

31

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

0

46

41

0

0

0

87

32

ŚLIWŃISKI MIECZYSŁAW

Hrubieszów

0

0

0

37

45

0

82

39

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

0

0

0

0

0

70

70

40

MISIASZEK KACPER

Hrubieszów

0

0

0

0

39

28

67

41

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

65

0

0

0

0

0

65

42

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

0

0

0

65

0

0

65

43

OSMAŃSKI BARTŁOMIEJ

Hrubieszów

0

0

0

0

36

29

65

44

KOROL JAKUB

Hrubieszów

0

0

0

0

0

60

60

45

ROSIŃSKI KACPER

Mołodiatycze

0

0

0

0

41

13

54

46

ROSIŃSKI KACPER

Mołodiatycze

0

0

0

0

41

13

54

47

POKRYWKA MICHAŁ

Hrubieszów

0

0

0

0

35

18

53

48

GOCH KRZYSZTOF

Zamość

48

0

0

0

0

0

48

49

FLIS TOMASZ

Hrubieszów

31

0

0

0

0

14

45

50

MAZUREK SZYMON

Gozdów

43

0

0

0

0

0

43

60

SMUSZ JAKUB

Gozdów

0

0

0

0

0

43

43

61

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

0

0

0

0

0

38

38

62

KUCZYŃSKI KAROL

Hrubieszów

0

0

0

0

0

37

37

63

DĄBROWSKI KAMIL

Podhorce

0

0

0

35

0

0

35

64

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

34

0

0

0

0

0

34

65

FLIS KRZYSZTOF

Hrubieszów

33

0

0

0

0

0

33

66

PILUŚ JAKUB

Mircze

0

0

0

0

0

32

32

67

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

0

0

0

31

0

0

31

68

DŁUGOSZ KONRAD

Gozdów

0

0

0

0

0

31

31

69

OLIWIAK BEATA

Strzyżów

30

0

0

0

0

0

30

70

PILUŚ ANDRZEJ

Mircze

0

0

0

0

0

30

30

71

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

28

0

0

0

0

0

28

72

GROSMAN ŁUKASZ

Hrubieszów

0

0

0

0

0

27

27

73

SAGAN DAMIAN

Hrubieszów

0

0

0

0

0

26

26

74

HRYNIAK KORDIAN

Mieniany

0

0

0

0

0

23

23

75

KORONOWICZ SEBASIAN

Mieniany

0

0

0

0

0

21

21

76

KOSZAŁKA JAKUB

Hrubieszów

0

0

0

0

0

20

20

77

ROT PAWEŁ

Mołodiatycze

0

0

0

0

0

19

19

78

JANKOWSKI TOMASZ

Hrubieszów

0

0

0

0

0

17

17

79

KODENIEC KINGA

Hrubieszów

0

0

0

0

0

16

16

80

KLUCZYK JAKUB

Hrubieszów

0

0

0

0

0

15

15

81

KODENIEC KAROLINA

Hrubieszów

0

0

0

0

0

12

12

Organizator UKS Ogólniak

Krawczuk Zbigniew

 

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: