A A A

REJONOWA GIMNAZJADA - INDYWIDUALNY TENIS SOŁOWY

Dodał: KZ

Data dodania: 2018-03-28

 

 

27 marca w hali sportowej hrubieszowskiego Staszica odbył się rejonowy drużynowy turniej Igrzysk młodzieży szkolnej Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w tenisie.

 

Dziewczęta

Miejsce

ZAWODNIK

SZKOŁA

OPIEKUN

1

Szewczak Weronika

SP Łopiennik Nad.

Rycyk Grzegorz

2

Niedźwiecka Sandra

NG Zawada

Firek Grażyna

3

Rak Łucja

SP  Wielącza Kol.

Berdak Iwona

4

Garbata Sylwia

SP Bodaczów

Skrzypik Iwona

5

Bździuch Weronika

SP. Wielącza

Duda Ewa

6

Szczerba Weronika

ZSP Ulhówek

Tytuła Stanisław

7-8

Ślusarz Estera

SP Werbkowice

Sadowski Bartłomiej

7-8

Micek Milena

ZS 2 Hrubieszów

Krawczuk Zbigniew

9-12

Szałata Wiktoria

SP Werbkowice

Sadowski Bartłomiej

9-12

Ozimek Gabriela

ZSP Ulhówek

Tytuła Stanisław

9-12

Marszałek Ewelina

SP Lubycza Król

Słoboda Marek

9-12

Suska Lilianna

Gimnazjum Telatyn

Michalczuk Krzysztof

13-15

Kot Karolina

SP Werbkowice

Sadowski Bartłomiej

13-15

Dec Julia

PSP Gozdów

Królicki Tomasz

13-15

Śrutwa Patrycja

ZSP Ulhówek

Tytuła Stanisław

 

Klasyfikacja szkół

Miejsce

SZKOŁA

POWIAT

OPIEKUN

Pkt

1

ZSP Ulhówek

tomaszowski

Tytuła Stanisław

16

2

SP Werbkowice

hrubieszowski

Sadowski Bartłomiej

15

3

SP Łopiennik Nad.

krasnostawski

Rycyk Grzegorz

14

4

NG Zawada

zamojski

Firek Grażyna

13

5

SP  Wielącza Kol.

zamojski

Berdak Iwona

12

6

SP Bodaczów

zamojski

Skrzypik Iwona

11

7

SP. Wielącza

zamojski

Duda Ewa

10

8

ZS 2 Hrubieszów

hrubieszowski

Krawczuk Zbigniew

9

9-10

SP Lubycza Król

tomaszowski

Słoboda Marek

7,5

9-10

Gimnazjum Telatyn

tomaszowski

Michalczuk Krzysztof

7,5

11

PSP Gozdów

hrubieszowski

Królicki Tomasz

6

 

Chłopcy

Miejsce

ZAWODNIK

SZKOŁA

OPIEKUN

1

Misiarz Paweł

SP Werbkowice

Kaczoruk Jarosław

2

Korol Jakub

SP  1  Hrubieszów

Królicki Tomasz

3

Smusz Jakub

SP  1  Hrubieszów

Królicki Tomasz

4

Knysz Rafał

SP Werbkowice

Kaczoruk Jarosław

5

Szyszko Damian

Gim. Fajsławice

Borowik Marek

6

Sirko Jakub

NG Zawada

Firek Grazyna

7-8

Greszta  Adrian

ZSP Ulhówek

Tytuła Stanisław

7-8

Litkowiec Konrad

Gimnazjum Telatyn

Michalczuk Krzysztof

9-12

Długosz Konrad

SP 1 Hrubieszów

Królicki Tomasz

9-12

Bród Kamil

Gimnazjum Telatyn

Michalczuk Krzysztof

9-12

Droździel Marcin

ZSP Ulhówek

Tytuła Stanisław

9-12

Oszmaniec  Paweł

SP  8 Zamość

Szozda Piotr

13-16

Kostka  Patryk

Gim. Fajsławice

Borowik Marek

13-16

Kowalski  Konrad

SP Tarnoszyn

Tytuła Stanisaw

13-16

Kalman Mateusz

GIM. 3 Zamość

Gromadzki Michał

13-16

Szajba Maciej

SP Bodaczów

Skrzypik Iwona

17-19

Mękal  Michał

GIM. 3 Zamość

Gromadzki Michał

17-19

Żukowski  Wojciech

GIM. 3 Zamość

Gromadzki Michał

17-19

Rak  Dawid

SP Wielącza Kol.

Berdak Iwona

 

Klasyfikacja szkół

Miejsce

SZKOŁA

POWIAT

OPIEKUN

Pkt

1

SP  1  Hrubieszów

hrubieszowski

Królicki Tomasz

16

2

SP Werbkowice

hrubieszowski

Kaczoruk Jarosław

15

3-4

ZSP Ulhówek

tomaszowski

Tytuła Stanisław

13,5

3-4

Gimnazjum Telatyn

tomaszowski

Michalczuk Krzysztof

13,5

5

Gim. Fajsławice

krasnostawski

Borowik Marek

12

6

NG Zawada

zamojski

Firek Grazyna

11

7

GIM. 3 Zamość

m. Zamość

Gromadzki Michał

10

8

SP  8 Zamość

m. Zamość

Szozda Piotr

9

9-10

SP Tarnoszyn

tomaszowski

Tytuła Stanisaw

7,5

9-10

SP Bodaczów

zamojski

Skrzypik Iwona

7,5

11

SP Wielącza Kol.

zamojski

Berdak Iwona

6

 

 

Organizator: Zbigniew Krawczuk