A A A

REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W TENISIE STOŁOWYM

Dodał: KZ

Data dodania: 2018-11-21



16 listopada w hali sportowej hrubieszowskiego Staszica odbyły się półfinały wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym.

Awans do następnego etapu rozgrywek z powiatu hrubieszowskiego uzyskali : Paweł Misiarz z SP Werbkowice oraz Jakub Smusz z SP 1 Hrubieszów

Rejonowe Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym

Półfinał wojewódzki - 16.11.2018 Hrubieszów

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Hrubieszowie

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 34

 

KOLEJNOŚĆ  KOŃCOWA (Punkty do współzawodnictwa)

 

DZIEWCZĘTA

Miejsce

Zawodnik

Szkoła

Opiekun

Pkt

pom

1

Tymicka Kinga

PSP Łopiennik Nadrzeczny

Rycyk Grzegorz

18

2

Niedźwiecka Sandra

NG Zawada

Firek Grażyna

17

3

Rak Łucja

SP Wielącz Kolonia

Budzyńska Jolanta

16

4

Bździuch Weronika

SP Wielącza

Dudek Ewa

15

5-6

Garbata Sylwia

SP Bodaczów

Budzynska  Jolanta

13,5

5-6

Kowalska Julia

PSP Łopiennik Nadrzeczny

Rycyk Grzegorz

13,5

7-8

Moszczyńska Zuzanna

SP 9 Zamość

Lasek Grzegorz

11,5

7-8

Drączkowska Aleksandr

SP 9 Zamość

Lasek Grzegorz

11,5

9-12

Ślusarz Estera

SP Werbkowice

Kaczoruk Jarosław

8,5

9-12

Zawadzka Katarzyna

SP Jarczów

Wysocki Witold

8,5

9-12

Śrutwa Patrycja

ZSO Ulchówek

Tytuła Stanisław

8,5

9-12

Koza Aleksandra

SP 9 Zamość

Lasek Grzegorz

8,5

13-16

Malinowska Pula

ZSO Ulchówek

Tytuła Stanisław

4,5

13-16

Dec Julia

PSP Gozdow

Siuda Adam

4,5

13-16

Szałata  Wiktoria

SP Werbkowice

Kaczoruk Jarosław

4,5

13-16

Czop Sylwia

ZSiP Tarnawatka

Litwińczuk Renata

4,5

17-18

Radoń Magda

Gimnazjum Izbica

Poniedziałek Małgorzata

1,5

17-18

Chorzępa Diana

SP 1 Hrubieszów

Królicki Tomasz

1,5

 

Klasyfikacja szkół

Miejsce

Szkoła

Powiat

Opiekun

Pkt

pom

Pkt

Współ.

1

PSP Łopiennik Nadrzeczny

krasnostawski

Rycyk Grzegorz

31,5

16

2

SP 9 Zamość

m. Zamość

Lasek Grzegorz

30,5

15

3

NG Zawada

zamojski

Firek Grażyna

17

14

4

SP Wielącz Kolonia

zamojski

Budzyńska Jolanta

16

13

5

SP Wielącza

zamojski

Dudek Ewa

15

12

6

SP Bodaczów

zamojski

Budzynska  Jolanta

13,5

11

7-8

ZSO Ulchówek

tomaszowski

Tytuła Stanisław

13

9,5

7-8

SP Werbkowice

hrubieszowski

Kaczoruk Jarosław

13

9,5

9

SP Jarczów

tomaszowski

Wysocki Witold

8,5

8

10-11

PSP Gozdów

hrubieszowski

Siuda Adam

4,5

7,5

10-11

ZSiP Tarnawatka

tomaszowski

Litwinczuk Renata

4,5

7,5

12

Gimnazjum Izbica

krasnostawski

Poniedziałek Małgorzata

1,5

4,5

13

SP 1 Hrubieszów

hrubieszowski

Królicki Tomasz

1,5

4,5

 

CHŁOPCY

Miejsce

Zawodnik

Szkoła

Opiekun

Pkt

pom

1

Misiarz Paweł

SP Werbkowice

Kaczoruk Jarosław

16

2

Smusz Jakub

SP  1  Hrubieszów

Królicki Tomasz

15

3

Oszmaniec Paweł

SP 8 Zamość

Szozda Piotr

14

4

Bród Kamil

SP Telatyn

Matwiejczuk Elżbieta

13

5-6

Kowalski Konrad

SP Tarnoszyn

Tytuła Stanisław

11,5

5-6

Knysz Rafał

SP Werbkowice

Kaczoruk Jarosław

11,5

7-8

Długosz Konrad

SP  1  Hrubieszów

Królicki Tomasz

9,5

7-8

Adamczuk Grzegorz

ZS Krasnobród

Gałan Andrzej

9,5

9-12

Litkowiec Konrad

SP Telatyn

Matwiejczuk Elżbieta

6,5

9-12

Piłat Jakub

ZS Krasnobród

Gałan Andrzej

6,5

9-12

Samek Kacper

ZSiP Tarnawatka

Litwińczuk Mariusz

6,5

9-12

Piłat Szymon

Gimnazjum Izbica

Grzesiuk Jakub

6,5

13-16

Kycyko Jakub

SP 4 Zamość

Andruszek Janusz

2,5

13-16

Danielak Kacper

Gimnazjum Izbica

Grzesiuk Jakub

2,5

13-16

Kalman Mateusz

SP 3 Zamość

Gromadzki Michał

2,5

13-16

Mękal Michał

SP 3 Zamość

Gromadzki Michał

2,5

 

Klasyfikacja szkół

Miejsce

SZKOŁA

POWIAT

OPIEKUN

Pkt

pom

Pkt

Współ.

1

SP Werbkowice

hrubieszowski

Kaczoruk Jarosław

27,5

16

2

SP  1  Hrubieszów

hrubieszowski

Królicki Tomasz

24,5

15

3

SP Telatyn

tomaszowski

Matwiejczuk Elżbieta

19,5

14

4

ZS Krasnobród

zamojski

Gałan Andrzej

16

13

5

SP  8 Zamość

m. Zamość

Szozda Piotr

14

12

6

SP Tarnoszyn

tomaszowski

Tytuła Stanisaw

11,5

11

7

Gimnazjum Izbica

krasnostawski

Grzesiuk Jakub

8,5

10

8

ZSiP Tarnawatka

tomaszowski

Litwińczuk Mariusz

6,5

9

9

SP 3 Zamość

m. Zamość

Gromadzki Michał

5

8

10

SP 4 Zamość

m.Zamość

Andruszek Janusz

2,5

7

 

 

Awans do następnego etapu rozgrywek:

Dziewczęta

1

Tymicka Kinga

PSP Łopiennik Nadrzeczny

2

Niedźwiecka Sandra

NG Zawada

3

Rak Łucja

SP Wielącz Kolonia

4

Bździuch Weronika

SP Wielącza

Chłopcy

1

Misiarz Paweł

SP Werbkowice

2

Smusz Jakub

SP  1  Hrubieszów

3

Oszmaniec Paweł

SP 8 Zamość

4

Bród Kamil

SP Telatyn



 

Krawczuk Zbigniew

Członek Zarządu LW SZS