A A A

STASZIC - HISTORIA SPORTU

  • OSIĄGNIĘCIA W MĘSKIEJ KOSZYKÓWCE

    Największe osiągnięcia reprezentacji w poszczególnyvh latach

    Rok 2018

    III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Rok 2017

    XIII miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie w Gorlicach

    Rok 2016

    XIII miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie w Gorlicach

    Rok 2015

    V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Białej Podl.

    Rok 2014

    II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Rok 2013

    II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Rok 2012

    III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Rok 2011

    V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Białej Podl.

    Rok 2010

    III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Lublinie.

    Rok 2009

    II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Zamościu

    Rok 2008

    III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Zamościu

    Rok 2007

    II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Rok 2006

    II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Zamościu

    Rok 2005

    III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Zamościu

    Rok 2004

    IV miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Kraśniku

    Rok 2003

    V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Włodawie

    Rok 2002

    III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Rok 2001

    V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Lublinie

    Rok 2000

    V miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Biłgoraju

    Rok 1999

    V miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Biłgoraju (wjewództwo lubelskie)

    Rok 1998

    III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Biłgoraju (wojewodztwo zamojskie)

    Rok 1997

    II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Rok 1996

    II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1995

    III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Rok 1994

    ?

    Rok 1993

    II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Rok 1992

    II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Rok 1991

    II miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej (zamojskie)

    Rok 1990

    I miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1989

    I miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1988

    II miejsce w Rejonowej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1987

    I miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1986

    I miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1985

    I miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1984

    I miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1983

    II miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1982

    I miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1981

    I miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1980

    I miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1979

    I miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1978

    I miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1977

    I miejsce w Wojewódzkiej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1976

    II miejsce w Rejonowej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1975

    I miejsce w Powiatowej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1974

    I miejsce w Powiatowej  Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1971

    I miejsce w Powiatowej  Spartakiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1970

    II miejsce w Powiatowej  Spartakiadzie w Piłce Koszykowej

    Rok 1969

    ? miejsce w Powiatowej  Spartakiadzie w Piłce Koszykowej

  • KOSZYKÓWKA - SKŁADY I GALERIA

     

    REPREZENTACJA  2018


    III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie


     

    Drużyna Staszica zagrała w składzie: Hubert Chachler, Bartłomiej Chachler, Albert Gardyński, Bartłomiej Tomaszczuk, Kamil Frankiewicz, Bartosz Smerdel, Mateusz Łomański, Przemysław Kasztelan, Wiktor Kociach, Konrad Burdzy, Kacper Kaspruk (Patryk Fijołek długotrwała kontuzja)

     

    zawodnicy UKS Ogólniak - 2017

     

    Zespoł na zgrupowaniu w Kazimierzy wielkiej :Fijołek Patryk,  Chachler Hubert, Chachler Bartłomiej, Gardyński Albert, Gąsior Marcin, Tomaszczuk Bartłomiej, Łomański Mateusz, Frankiewicz Kamil, Smerdel Bartosz,Burdzy Konrad,Kaspruk Kacper, Kociach Wiktor, Kudrel Szymon


    REPREZENTACJA 2017


    XIII miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie w Gorlicach

     

     

    Skład zespołu: Jóżwiak Damian, Czerniak Oktawian, Popławski Kacper, Fijołek Patryk,  Chachler Hubert, Chachler Bartłomiej, Gardyński Albert, Szczepański Paweł, Gąsior Marcin, Czarnecki Szymon, Tomaszczuk Bartłomiej, Łomański Mateusz, Ważny Piotr, Skrzyński Jakub


    REPREZENTACJA 2016


    XIII miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie w Gorlicach


     

    Skład zespołu: Jóżwiak Damian, Czerniak Oktawian, Popławski Kacper, Fijołek Patryk,  Chachler Hubert, Chachler Bartłomiej, Gardyński Albert, Szczepański Paweł, Sędłak Bartłomiej,Przytuła Patryk,Żmuda Cezary


    REPREZENTACJA 2015


    V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Białej Podl.

     

     

    Skład zespołu:Józwiak Damian, Popławski Kacper, Czerniak Oktawian, Łopocki Michał, Żmuda Cezary, Sedłak Bartłomiej, Nowak Jakub, Tadla Radosław,Kasperski Bartłomiej, Jasina Radosław, Szlązak Przemysław, Otręba Mateusz, Łubkowski Przemysław, Dąbrowski Grzegorz, Przytuła Patryk

     

    REPREZENTACJA 2014

     

    II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie


     

    Skład zespołu:Łopocki Michał, Szlonzak Przemysław, Dąbrowski Grzegorz,Jasina Jarosław, Żmuda Cezary,Kapuścinski Karol,Gnieciak Maciej,Łubkowski Przemysław,Otręba Mateusz


    REPREZENTACJA 2013


    II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie


    koszykarze 2013

     

    Skład zespołu:Suwała Mateusz, Bronicki Maciej, Florek Arkadiusz, Kopczyński Oktawian, Ścibor Piotr, Cios Patryk, Pałka Mateusz, Farion Patryk, Jureczko Marcin, Kurowski Michał, Łopocki Michał


    REPREZENTACJA 2012

    III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Skład zespołu:Suwała Mateusz, Kurowski Michał, Bronicki Maciej, Juszczak Bartłomiej,Florek Arkadiusz, Kopczyński Oktawian, Ścibor Piotr,  Cios Patryk, Pałka Mateusz, Farion Patryk,  Bobczuk Maciej, Jureczko Marcin,Popławski Szymon


    REPREZENTACJA 2011

     

    V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Białej Podl.


    Skład zespołu:Popławski Szymon, Suwała Mateusz,Kurowski Michał, Bronicki Maciej. Juszczak Bartłomiej, Florek Arkadiusz,Kopczyński Oktawian, Ścibor Piotr, Kozłowski Marcin, Cios Patryk, Pałka Mateusz, Pilarczyk Robert.


    REPREZENTACJA 2010

    III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Lublinie.

    Skład zespołu:Telicki Maciej, Tereszkiewicz Jakub, Dudek Kacper, Bednarz Piotr, Czerniak Piotr, Błaszczuk Paweł, Temporowicz Karol, Kasprowicz Jakub, Pilarczyk Robert, Borsukiewicz Bartosz, Cybula Michał, Popławski Szymon


    REPREZENTACJA 2009

    II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Zamościu

    Skład zespołu:Tereszkiewicz Jakub, Dudek Kacper, Bednarz Piotr, Czerniak Piotr, Błaszczuk Paweł, Telicki Maciej,Temporowicz Karol,Kasprowicz Jakub, Pilarczyk Robert, Borsukiewicz Bartosz, Cybula Michał, Kowalczyk Marek, Luchowski Mariusz, Hudoba Paweł, Zając Bartłomiej, Kopczyński Erwin, Śliwa Damian


    REPREZENTACJA 2008

    III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Zamościu

    Skład zespołu:Kacper Dudek, Maciej Telicki, Piotr Czerniak, Erwin Kopczyński, Mariusz Luchowski, Piotr Bednarz, Bartosz Borsukiewicz, Paweł Błaszczuk, Damian Śliwa


    REPREZENTACJA 2007

    II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Skład zespołu:Gis Konrad, Kucyk Norbert, Sala Przemysław, Wawrzyszyn Przemysław, Bartkowiak Paweł, Kopczyński Erwin, Piątek Maciej, Kacicki Paweł., Kowalczyk Marcin.


    REPREZENTACJA 2006

    II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Zamościu

    Skład zespołu:Iżowski Łukasz, Sawicki Karol, Piątek Tomasz, Czerniak Damian, Giz Konrad, Kucyk Norbert, Gorzelnicki Rafał, Telicki Jakub, Pietrona Paweł,  Stępka Mateusz, Perechowski Piotr


    REPREZENTACJA 2005

    III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Zamościu

    Skład zespołu:Iżowski Łukasz, Sawicki Karol, Piątek Tomasz, Czerniak Damian, Giz Konrad, Gorzelnicki Rafał, Telicki Jakub, Pietrona Paweł,  Stępka Mateusz, Perechowski Piotr,Jurkiewicz Tomasz,Kurzydłowski Marek,Kowalczyk Marcin


    REPREZENTACJA 2004

    IV miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Kraśniku

    koszykarze 2004

    Skład zespołu:Łokaj Jaromir,Grzesiuk Jakub, Krasiński Filip,Iżowski Łukasz, Sawicki Karol, Piątek Tomasz, Gruba Rafał, Gorzelnicki Rafał,Kurzydłowski Marek, Kowalczyk Marcin,Soluch Krzysztof, Jasieczek Jarosław,Gorzelnicki Kamil

     

    REPREZENTACJA 2003

    V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Włodawie

     


    koszykarze 2003

    Skład zespołu: Łokaj Jaromir, Grzesiuk Jakub, Krasiński Filip, Gruba Rafał, Kurzydłowski Marek, Bocheński Dariusz, Gorzelnicki Kamil, Wikło Jacek,  Soluch Krzysztof,Szewczyk Kamil, Jasieczek Kamil, Kowalczyk Marcin


    REPREZENTACJA 2002

    III miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Skład zespołu: Grzesiuk Jakub, Krasiński Filip,Krawczuk Kamil, Olejarz Tomasz, Gruba Rafał, Bocheński Dariusz, Gorzelnicki Kamil, Lebiedowicz Kamil, Iżowski Bartosz

     

    REPREZENTACJA 2001

    V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Lublinie

     

    Koszykarze 2001

    Skład zespołu: Węgor Marcin, Grzesiuk Jakub, KrasińskiFilip, Krawczuk Kamil, Olejarz Tomasz, Łokaj Jaromir, Bocheński Dariusz, Gorzelnicki Kamil, Lebiedowicz Kamil, Zezula Łukasz, Iżowski Bartosz,Krzaczek Jacek,Pietrzyk Krzysztof,Korniak Marcin


    REPREZENTACJA 2000

    V miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Biłgoraju


    koszykarze 2000

     

    Skład zespołu: Węgor Marcin, Grzesiuk Jacek, Krawczuk Kamil, Olejarz Tomasz, Krzaczek Jacek,Pietrzyk Krzysztof, Korniak Marcin, Zezula Łukasz, Wróblewki Krzysztof, Korneluk Andrzej,Kliszcz Łukasz, Kuropatwa Paweł


    REPREZENTACJA 1999


    V miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Biłgoraju (wjewództwo lubelskie)

     

    koszykarze 1999

     

    Skład zespołu: Grycaj Jacek,Węgor Marcin, Grzesiuk Jacek, Krawczuk Kamil, Olejarz Tomasz, Krzaczek Jacek,Pietrzyk Krzysztof, Korniak Marcin, Zezula Łukasz , Wróblewski Krzysztof, Korneluk Andrzej,Kliszcz Łukasz, Radziejewski Jaromir, Kern Artur, Kuropatwa Paweł

     

     

    REPREZENTACJA 1998

    III miejsce w Wojewodzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej  w Biłgoraju (wojewodztwo zamojskie)

    Koszykarze 1998

    Skład zespołu: Grycaj Jacek,Nazar Tomasaz, Węgor Marcin, Grzesiuk Jacek, Krzaczek Jacek, Pietrzyk Krzysztof,  Zezula Łukasz , Korneluk Andrzej, Kuropatwa Krzysztof, Hajkiewicz Maciej, Tychmański Piotr, Kuropatwa Paweł


    REPREZENTACJA 1997

    II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Skład zespołu: Grycaj Jacek,Nazar Tomasaz, Kuropatwa Krzysztof, Hajkiewicz Maciej, Tychmański Piotr, Piekarski Andrzej, Charatynowicz Paweł, Jędrzejewski Paweł , Białecki Artur


    REPREZENTACJA 1996

    II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu: Nazar Tomasaz, Wlizło Artur, Hajkiewicz Maciej, Charatynowicz Paweł, Białecki Artur, Padkowski Paweł, Kicyk Artur, Kitliński Marek, Nieczyporowski Damian, Kański Sławomir


    REPREZENTACJA 1995

    III miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Skład zespołu: Kicyk Artur,Padkowski Paweł, Kitliński Marek,Wlizło Artur , Naja Jacek, Bronicki Szymon, Dańczuk Paweł


    REPREZENTACJA 1994

    Skład zespołu: Kicyk Artur,Padkowski Paweł, Wlizło Artur ,Kozłowski Damian, Solak Tomasz, Białecki Mariusz, Janik Paweł, Mazurek Grzegorz


    REPREZENTACJA 1993

    II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Skład zespołu: Białecki Mariusz, Janik Paweł, Kozielewicz Radosław, Wężyk Tomasz, Pudło Robert, Korneluk Dariusz,Kozłowski Damian


    REPREZENTACJA 1992

    II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej w Hrubieszowie

    Skład zespołu:Kozielewicz Radosław, Wężyk Tomasz, Pudło Robert, Korneluk Dariusz, Lebiedowicz Rafał , Haręziak Tomasz,Pietrusiewcz Michał,Osochocki Paweł, Heflik Jacek, Karkuszewski Zbigniew


    REPREZENTACJA 1991

    II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej (zamojskie)

    Skład zespołu:Kozielewicz Radosław,Bielak Artur, Korneluk Dariusz, Lebiedowicz Rafał , Haręziak Tomasz,Pietrusiewcz Michał, Pałka Jakub,Wąsiel Artur, Przybysz Tomasz, Kozaczuk Mariusz

     

    REPREZENTACJA 1990


    I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej


    Skład zespołu:Kozielewicz Tomasz,Byś Andrzej,Urbaniuk Piotr,Wąsiel Artur, Szymański Robert, Płonkowski Radosław,Sadowski Bartłomiej, Lebiedowicz Rafał , Pałka Jakub,Pączkowski Krzysztof

     

    REPREZENTACJA 1989

    I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu:Kozielewicz Tomasz, Cieśla Artur, Byś Andrzej, Urbaniuk Piotr, Wąsiel Artur, Wachowski Wojciech, Szymański Robert, Płonkowski Radosław, Sadowski Bartłomiej, Lebiedowicz Rafał

     

    REPREZENTACJA 1988

    II miejsce w Rejonowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu: Krotkiewicz Janusz, Strupiechowski Jacek, Bzdek Wiesław, Kozielewicz Tomasz, Byś Andrzej, Szymański Robert, Gąsior Marcin

     

    REPREZENTACJA 1987

    I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu:Bielak Ryszard,Krotkiewicz Janusz, Strupiechowski Jacek,          Bzdek Wiesław, Martyniuk Jarosław, Wachowski Wojciech, Cieśla Artur, Poziomkowski Dariusz

     

    REPREZENTACJA 1986

    I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu:Bielak Ryszard,Krotkiewicz Janusz, Strupiechowski Jacek, Martyniuk Jarosław, Wachowski Wojciech, Poziomkowski Dariusz, Kwiatkowski Cezary, Chwedczuk Andrzej, Dołhan Tomasz, Nowosad Andrzej

    REPREZENTACJA 1985

    I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu:Bielak Ryszard,Woźnica Dariusz,Krotkiewicz Janusz, Strupiechowski Jacek, Chwedczuk Andrzej, Dołhan Tomasz, Nowosad Andrzej, Żołnierczuk Dariusz, Kawałko Krzysztof, Kraszewski Dariusz

     

    REPREZENTACJA 1984

    I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu: Bielak Ryszard, Żołnierczuk Dariusz, Dudek Wojciech,  Molawka Cezary, Machometa Piotr, Staniec Marek, Sobczuk Jacek

     

    REPREZENTACJA 1983

    II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu:Żołnierczuk Dariusz, Dudek Wojciech,  Molawka Cezary, Buczko Wojciech, Kula Jerzy, Dobrowolski Waldemar, Machometa Piotr

     

    REPREZENTACJA 1982

    I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu: Molawka Cezary, Buczko Wojciech, Kula Jerzy, Dobrowolski Waldemar, Machometa Piotr, Sobczuk Jacek, Staniec Marek, Żołnierczuk Dariusz, Kawalec S

     

    REPREZENTACJA 1981

    I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu:Źeromski Wojciech,Popławski Mirosław, Kula Jerzy,Buczko Wojciech, Dobrowolski Waldemar, Szeląg Piotr,Sawa Ireneusz, Zając Dariusz, Korona Marek,Cios Mariusz. Kawalec Wieńczysław

     

    REPREZENTACJA 1980

    I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu:Źeromski Wojciech,Popławski Mirosław, Sołtysiak Wojciech, Szadowski Dariusz, Surma Dariusz, Paszkowski Andrzej, Mysiak Waldemar

     

    REPREZENTACJA 1979

    I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu: Źeromski Wojciech, Popławski Mirosław, Sołtysiak Wojciech, Szadowski Dariusz, Surma Dariusz, Paszkowski Andrzej, Stankiewicz Sławomir, Mysiak Waldemar, Kwiatkowski Andrzej, Warchulski Jerzy

     

    REPREZENTACJA 1978

    I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu: Lachowski Krzysztof, Łaciński Tomasz, Popławski Mirosław, Sołtysiak Wojciech, Szadowski Dariusz, Surma Dariusz, Paszkowski Andrzej, Stankiewicz Sławomir, Mysiak Waldemar, Kwiatkowski Andrzej, Warchulski Jerzy

     

    REPREZENTACJA 1977

    I miejsce w Wojewódzkiej Spartakiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu: Lachowski Krzysztof, Szadowski Dariusz, Mysiak Waldemar, Kwiatkowski Andrzej, Warchulski Jerzy, Bajek Wiesław


    REPREZENTACJA 1976

    II miejsce w Rejonowe Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu: Bojko Lech, Krawczuk Zbigniew, Lisiecki Zbigniew, Zając Marek, Hapoński Bogdan, Szewczuk Karol, Dziadosz Janusz, Majewski Andrzej

     

    REPREZENTACJA 1975

    I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu: Bojko Lech, Krawczuk Zbigniew, Lisiecki Zbigniew, Tuczapski Bgdan, Hapoński Bogdan, Szewczuk Karol, Dziadosz Janusz, Majewski Andrzej, Zając Jacek, Jakubski Stefan

     

    REPREZENTACJA 1974


    I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Koszykowej


    Skład zespołu: Bojko Lech,Tuczapski Bogdan,Opała Andrzej, Sagata Andrzej, Jeź Waldemar,  Zając Marek, Sauer Jacek, Starykiewicz Tadeusz, Podściański Marek, Mucha Ryszard


     

    REPREZENTACJA 1971


    I miejsce w Powiatowej Spartakiadzie w Piłce Koszykowej

     

    Skład zespołu: Baryluk Janusz, Paczała Eugeniusz, Sadowski Waldemar, Jasiński Andrzej, Świderek Stanisław, Budnik Andrzej, Grela Andrzej, Szychowski Krzysztof, Szumiło Mieczysław


    Mistrz Szkoły w roku 1971

     

    REPREZENTACJA 1970

    II miejsce w Powiatowej Spartakiadzie w Piłce Koszykowej

    Skład zespołu: Baryluk Janusz, Paczała Eugeniusz, Sadowski Waldemar, Jasiński Andrzej, Świderek Stanisław, Szychowski Krzysztof, Zieliński Anatol, Filipczuk

     

    REPREZENTACJA 1969


    ? miejsce w Powiatowej Spartakiadzie w Piłce Koszykowej


    Skład zespołu: Baryluk Janusz, Sadowski Waldemar, Świderek Stanisław, Lebiedowicz Ryszard,Czerkawski Piotr, Bury Tadeusz, Dudek Zenon, Źołnierczuk Marek, Kościuszko Edward