A A A

WOJEWÓDZKA LICEALIADA DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY

 

Wyniki Wojewódzkiej Licealiady w drużynowym tenisie stołowym

Hrubieszów 28.02.2017

 

DZIEWCZĘTA

Miejsce

Szkoła

Skład drużyny

Opiekun

1

I LO Janów Lub.

Koczułap Barbara, Kulak Aleksandra

Janacz Andrzej

2

IV LO Biała Podl.

Moszkowska Natalia, Tymińska Ewelina

Chwedoruk  Andrzej

3

ZSZ 2 Ryki

Beczek Maja, Jędrych Kinga

Wesołek Paulina

Nastalski Mariusz

4

RCEZ Lubartów

Kojro Michalina, Powrożnik  Aleksandra

Misiarz Ilona

Lech Marzena

5-6

I LO Łuków

Grochowska Anna ,Kaznowska Karolina

Kieliszek Martyna

Zabłocki Marcin

5-6

ZS 5 Lublin

Cholewa Aleksandra, Kłoda Weronika

Banaszuk Dariusz

7-8

I LO im. ONZ  Biłgoraj

Buczyńska Natalia, Spólnik Katarzyna

Szczepanik Justyna

7-8

ZS1 Lublin

Marcyniuk Katarzyna, Rawska Dominika

Nizioł Piotr

9-12

ZS 1 Tomaszów

Drążek Wiktoria, Kliza Katarzyna

Zyza Joanna

9-12

ILO Chełm

Guz Magdalena, Judczyc  Patrycja

Lik Maja

Kociuba Tomasz

9-12

ZSZ1 i II LO Włodawa

Gromek Natalia, Litkowiec Weronika

Wysokiński  Andrzej

9-12

ZSP 5 Zamość

Skijko Karolina, Stopyra Magdalena

Wysok Ewa

Ćwik Hubert

 

CHŁOPCY

Miejsce

Szkoła

Skład  drużyny

Opiekun

1

ZS 2 Lubartów

Baranowski  Mateusz ,Drzewiecki Łukasz

Sajda Beata

2

ZSZ1 i II LO Włodawa

Bieliński Kacper, Hamziuk Kamil

Żuk Arkadiusz

Wysokiński Andrzej

3

RCEZ Lubartów

DrewienkowskiRadosław,Stachyra Adrian, Drewienkowski  Robert

Lech Marzena

4

SZDZ  Biała Podl.

Chwedoruk Konrad, Fila Mateusz

Naumiuk  Łukasz

Chojnowski Kamil

5-6

ILO Chełm

Podkoń Piotr, Strycharczuk Szymon

Wnukowski Filip

Kot Adam

5-6

ZS Nr 3 w Kraśniku

Błaszczyk Rafał, Kowalski Szymon

Łetka Artur

Tarnowski  Rafał

7-8

ZSBiO Biłgoraj

Dziura Karol, Gierula Wojciech

Mazur Barbara

7-8

ZSE Lublin

Matera Michał, Nowak Emil

Samborski Maciej

Kotuła Dariusz

9-12

ZSZ 2  Biała Pdl.

Borodziuk Mateusz, Ustymowicz Dawid

Osowski Patryk

Michalczuk Tadeusz

9-12

ZS 1 Hrubieszów

Daciuk Damian, Gałan Łukasz

Jaskorski  Karol

Jaworski  Jacek

9-12

ZS 2 Tomaszów

Czajka Kacper, Czop Krystian

Dawidowski Tomasz

Kotowicz  Jadwiga

9-12

XXX LO Lublin

Owczarkiewicz Mikołaj, WarpasBlażej

Prażmo Emma

 

 

Organizator - Krawczuk Zbigniew